Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з нерозглянутим спадщинним справами

1
20:44, 21.09.2024
Проблема з нерозглянутим спадщинним справами
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мені необхідна допомога в розв'язанні складної ситуації, яка стосується спадщинних прав. Після смерті мого батька, який зоставив за собою значний майновий стан, було відкрито спадкове провадження. Як єдиний законний спадкоємець, я подав заяву про прийняття спадщини, але через деякі бюрократичні перешкоди та нерозуміння процедур, спадкова справа так і не була розглянута. Тепер я стикаюся з проблемою - майно, яке мав бути передано мені за законом, зараз знаходиться в "зависі". Які рішення можуть бути в цій ситуації? Чи можу я оскаржити необґрунтовану затримку в розгляді моєї справи? Чи можу я втрутитися в процес, щоб прискорити його? Чи можу я звернутися до суду з питанням про захист моїх спадкових прав? Які юридичні кроки я повинен зробити, щоб вирішити цю проблему?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
21:10, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації першочергово слід звернути увагу на законодавчі положення, які регулюють процедуру прийняття спадщини в Україні. Відповідно до статті 1269 Цивільного кодексу України, спадкоємець має право прийняти спадщину, подаючи відповідну заяву до нотаріуса протягом шести місяців з дня відкриття спадщини. Якщо ви вже подали таку заяву, але справа не була розглянута, необхідно з'ясувати причини затримки.

По-перше, ви можете звернутися до нотаріуса, який веде спадкову справу, з письмовим запитом щодо стану її розгляду. Нотаріус зобов'язаний надати вам інформацію про причини затримки та можливі способи вирішення проблеми.

По-друге, якщо з'ясується, що затримка є необґрунтованою, ви маєте право оскаржити дії або бездіяльність нотаріуса. Відповідно до Закону України "Про нотаріат", ви можете подати скаргу до відповідного управління юстиції або до суду.

По-третє, якщо існує ризик втрати спадщини або порушення ваших прав, ви можете звернутися до суду з позовом про захист спадкових прав. Відповідно до статті 1295 Цивільного кодексу України, суд може визнати ваше право на спадщину, якщо доведено, що ви вжили всіх можливих заходів для її прийняття, але з об'єктивних причин не змогли це зробити своєчасно.

Також рекомендується проконсультуватися з юристом, спеціалізованим у спадкових справах, щоб розробити найоптимальнішу стратегію дій у вашому конкретному випадку.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы