Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Земельна ділянка на території природного заповідника

1
20:51, 24.09.2024
Земельна ділянка на території природного заповідника
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, володію землею в природному заповіднику, яку я успадкував. Ця земля перебуває в моїй власності, проте, я не можу використовувати її за своїм бажанням, оскільки вона знаходиться на території заповідника. Для мене це ставить певні обмеження, особливо в контексті забудови та використання цієї землі. Закон України "Про природно-заповідний фонд України" визначає обмеження щодо використання землі в межах заповідника, але я не впевнений, як це застосовується до моєї ситуації. Отже, моє питання для юриста полягає в наступному: чи маю я право на забудову та інше використання моєї земельної ділянки, яка знаходиться в межах природного заповідника? Які обмеження та вимоги встановлює законодавство України в цьому випадку? Чи можливе вирішення цієї проблеми шляхом зміни статусу землі чи іншими юридичними методами?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
21:50, 24.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Згідно з Законом України "Про природно-заповідний фонд України", земля, що знаходиться в межах природного заповідника, підлягає особливому режиму охорони та використання. Відповідно до статті 16 цього Закону, на території природних заповідників забороняється будь-яка діяльність, яка суперечить їхньому призначенню. Це включає будівництво, зміну ландшафту, а також інші форми господарської діяльності, які можуть завдати шкоди природному стану території.

Крім того, стаття 18 цього ж Закону деталізує, що на території природних заповідників може здійснюватися лише науково-дослідна діяльність, охоронні заходи та інші види діяльності, які відповідають їхньому природоохоронному статусу.

Щодо можливості зміни статусу землі, це досить складний процес, оскільки природний заповідник має особливий статус, який гарантує його охорону на державному рівні. Зміна статусу може бути можлива лише у виключних випадках через законодавчі зміни або рішення органів державної влади, що відповідають за природно-заповідний фонд.

Альтернативним варіантом може бути звернення до відповідних органів з метою отримання детальної інформації про допустимі види використання вашої ділянки у межах існуючих обмежень. Також можна звернутися до суду для роз'яснення правового статусу вашої земельної ділянки та можливості її використання.

Враховуючи вищезазначене, рекомендується консультуватися з юристом, який спеціалізується на земельному праві та природоохоронному законодавстві, для отримання більш детальної інформації та можливих шляхів вирішення вашої ситуації.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы