Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Несподіване спадкування: як правильно розподілити?

1
15:27, 20.09.2024
Несподіване спадкування: як правильно розподілити?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я нещодавно отримав спадщину від далекого родича, що проживав за кордоном, і я не зовсім розумію, як мені правильно розподілити та оформити права на цю власність. Спадкування складається з різноманітних активів: нерухомості, цінних паперів, банківських рахунків, а також дорогоцінних предметів мистецтва. При цьому, частина цих активів знаходиться в Україні, частина - за кордоном. Оскільки я є єдиним спадкоємцем, мене цікавить, які податкові та інші юридичні наслідки мене чекають в зв'язку з цим спадкуванням? Які процедури мені потрібно пройти, щоб оформити права власності на ці активи? Чи потрібно мені звертатися до юристів за кордоном, щоб оформити активи, що знаходяться там? Які можливі ризики та проблеми я можу зіткнутися в процесі оформлення цього спадкування, і як їх можна уникнути?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:06, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Спадкування майна, яке включає активи як в Україні, так і за кордоном, потребує особливої уваги до юридичних процедур і податкових зобов'язань. Перш за все, важливо розібратися з основними аспектами українського законодавства, що регулюють спадкування.

В Україні спадкові відносини регулюються Цивільним кодексом України. Згідно зі статтею 1220 Цивільного кодексу України, спадкування відкривається зі смертю особи. Спадкоємець має право прийняти спадщину протягом шести місяців з дня відкриття спадщини (стаття 1270 ЦК України). Якщо ви є єдиним спадкоємцем, то вам необхідно подати заяву про прийняття спадщини до нотаріуса, який відкрив спадкову справу.

Щодо податкових зобов'язань, в Україні спадщина, отримана від нерезидентів, підлягає оподаткуванню за ставкою 18% (згідно з Податковим кодексом України, стаття 174.2.3). Додатково може бути застосовано військовий збір у розмірі 1,5%.

Для оформлення права власності на активи за кордоном, необхідно враховувати законодавство тієї країни, де вони знаходяться. Це може вимагати звернення до юристів чи нотаріусів у відповідній юрисдикції. У багатьох випадках потрібно буде отримати визнання українських документів (наприклад, свідоцтва про право на спадщину) через процедуру легалізації чи апостилювання.

Можливими ризиками в процесі оформлення спадщини можуть бути юридичні складнощі через різницю в правових системах, податкові наслідки, а також потенційні претензії третіх осіб. Для мінімізації ризиків рекомендується:

1. Звернутися до кваліфікованого юриста, який спеціалізується на міжнародному спадковому праві, для детальної консультації.
2. Визначити точний склад спадкового майна, його вартість і місцезнаходження.
3. Ознайомитися з податковими зобов'язаннями в країнах, де знаходяться активи.
4. Забезпечити своєчасну подачу всіх необхідних документів і заяв у відповідні органи.

Оформлення спадщини може бути складним процесом, але з належною підготовкою і професійною підтримкою ви зможете забезпечити законне і безпечне отримання всіх активів.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы