Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Неправомірне втручання у приватне життя

1
11:26, 21.09.2024
Неправомірне втручання у приватне життя
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, став жертвою незаконного втручання у моє приватне життя з боку третіх осіб, які, як я підозрюю, працюють в одній з державних структур. Вони здійснили незаконне прослуховування моїх телефонних розмов, встановили відеоспостереження біля мого житла та місця роботи. Виникло питання про порушення моїх конституційних прав на недоторканість приватного життя та таємницю кореспонденції. Які юридичні кроки мені слід зробити для захисту своїх прав та встановлення правомірності дій цих осіб? Чи можна звернутися до суду, або слід звернутися до правоохоронних органів? Які докази маю зібрати та як саме їх представити? Чи є можливість отримати компенсацію моральної шкоди в даній ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
12:09, 21.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Ваша ситуація є серйозним порушенням конституційних прав, гарантованих Конституцією України. Згідно зі статтею 32 Конституції України, ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією. Також стаття 31 гарантує таємницю телефонних розмов та іншої кореспонденції.

У вашому випадку, перш за все, слід звернутися до правоохоронних органів, зокрема до поліції, із заявою про вчинення злочину. У заяві необхідно детально описати всі обставини, які свідчать про незаконне прослуховування та відеоспостереження. Важливо надати всі наявні докази, такі як записи розмов, фотографії або відеоматеріали, які підтверджують факт спостереження, свідчення свідків тощо.

Відповідно до статті 182 Кримінального кодексу України, порушення недоторканності приватного життя є кримінальним правопорушенням, і особи, які вчинили такі дії, можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності.

Ви також маєте право звернутися до суду з позовом про захист своїх прав. У позові можна вимагати припинення незаконних дій, а також відшкодування моральної шкоди, завданої такими діями. Відповідно до статті 275 Цивільного кодексу України, особа, якій завдано моральної шкоди, має право на її відшкодування.

Для підготовки документів та збору доказів може бути доцільним залучення адвоката, який допоможе вам сформулювати позовні вимоги, зібрати необхідні докази та представити їх у суді належним чином. Важливими доказами можуть бути будь-які документи, які підтверджують факт порушення, а також свідчення свідків або експертні висновки.

Таким чином, ви маєте право на захист своїх прав як у кримінальному, так і в цивільному порядку, і можете вимагати як припинення незаконних дій, так і відшкодування завданої шкоди.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Возник вопрос
16:16, 19.11.2014

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы