Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Неочікуване спадкування: як врегулювати?

1
13:31, 22.09.2024
Неочікуване спадкування: як врегулювати?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
У світлі несподіваного відкриття, що я є законним спадкоємцем мого віддаленого родича, який недавно помер в Україні, мені виникла серія складних питань, пов'язаних з процесом спадкування та його юридичними наслідками. Він залишив значне майно, включаючи нерухомість, землю та цінні папери, але, наскільки я знаю, не залишив офіційного заповіту. Як громадянин іншої країни, я не знайомий з українським законодавством і не знаю, якими є мої права та обов'язки у цій ситуації. Чи може юрист допомогти мені розібратися в цьому питанні, вказати, які документи потрібно підготувати, які процедури слід пройти, чи потрібно сплатити податки та збори в Україні, і які можуть бути правові наслідки, якщо я відмовлюся від спадку?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:19, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У випадку, коли ваш родич не залишив офіційного заповіту, процес спадкування в Україні регулюється положеннями Цивільного кодексу України. Згідно з статтею 1261 Цивільного кодексу України, спадкування за законом відбувається в порядку черговості. Перша черга спадкоємців включає дітей спадкодавця, його чоловіка або дружину, а також батьків. Якщо в цій черзі немає спадкоємців або вони відмовилися від спадщини, право на спадкування переходить до спадкоємців наступної черги.

Як іноземець, ви маєте право на спадкування в Україні, однак вам доведеться пройти певні процедури. По-перше, вам слід звернутися до нотаріуса в Україні, який відкриє спадкову справу. Згідно статті 1269, ви маєте шість місяців з дня відкриття спадщини для подачі заяви про прийняття спадщини. Пакет документів включає ваш паспорт, документ, що підтверджує родинні зв'язки з померлим, а також свідоцтво про смерть спадкодавця.

Щодо податків, відповідно до Податкового кодексу України, спадщина, отримана нерезидентами, підлягає оподаткуванню. Залежно від вартості спадщини та ступеня спорідненості, податкова ставка може варіюватися. Рекомендується проконсультуватися з податковим консультантом, щоб визначити точні зобов'язання.

Якщо ви вирішите відмовитися від спадщини, це також має бути оформлено нотаріально. Відмова від спадщини є безвідкличною, як зазначено у статті 1273 Цивільного кодексу України. Відмова може мати фінансові наслідки, якщо на спадкове майно накладені зобов'язання або борги.

Звернення до кваліфікованого юриста допоможе вам розібратися в усіх аспектах процесу, підготувати необхідні документи та забезпечити захист ваших прав у рамках українського законодавства.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы