Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Правові нюанси володіння спадщиною

1
20:55, 21.09.2024
Правові нюанси володіння спадщиною
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мене цікавить складне питання щодо правових нюансів володіння спадщиною. Мій брат і я є єдиними спадкоємцями батька, який нещодавно помер. Він залишив нам будинок у Києві та квартиру у Львові. Але ось що: мій батько був у шлюбі з третьою жінкою, з якою у нього не було спільних дітей. Вона проживає у цьому будинку в Києві, але за законом не є спадкоємцем. Проте, вона стверджує, що мій батько перед смертю підписав документ, який передає їй право володіння будинком. Я не бачив цей документ і не знаю, чи існує він насправді, але вона відмовляється виселитися. Чи можу я вимагати виконання правил спадкування і виселити її? Які мої права у цій ситуації, і які кроки мені слід зробити для вирішення цієї проблеми?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
21:31, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашій ситуації слід розглянути кілька важливих аспектів. Перш за все, відповідно до статті 1216 Цивільного кодексу України, спадкування здійснюється за заповітом або за законом. Якщо ваш батько залишив заповіт, у якому будинок передано третій особі, то це може вплинути на право власності на спадкове майно.

Однак, якщо заповіт відсутній, або в ньому не зазначено передачу будинку третій особі, спадкування здійснюється за законом, відповідно до статті 1261 Цивільного кодексу України. У такому випадку ви і ваш брат є спадкоємцями першої черги.

Щодо документа, який нібито надає право володіння будинком жінці, важливо з'ясувати його правовий статус. Це може бути дарча, договір довічного утримання або інший цивільно-правовий акт, який може вплинути на права спадкоємців. Важливо перевірити, чи був цей документ належним чином оформлений і зареєстрований відповідно до вимог законодавства.

Якщо жінка не є співвласницею будинку і не має правовстановлюючих документів, що підтверджують її право на проживання, ви можете звернутися до суду з позовом про виселення. Згідно зі статтею 16 Цивільного кодексу України, захист цивільних прав та інтересів здійснюється шляхом звернення до суду.

Перед поданням позову рекомендується:

1. Отримати витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно для перевірки наявності записів про право власності на будинок.
2. Звернутися до нотаріуса для перевірки наявності заповіту або інших документів, які можуть впливати на спадкування.
3. За можливості отримати копію документа, на який посилається жінка, для його правової оцінки.

Якщо документ дійсно існує і ви сумніваєтеся в його законності, можна розглянути можливість оскарження його в суді.

Враховуючи складність питання, рекомендується звернутися до кваліфікованого юриста, який зможе надати детальну консультацію та допомогти в підготовці необхідних документів для судового розгляду.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы