Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Наслідки розлучення: як розподілити спільне майно?

1
17:01, 26.09.2024
Наслідки розлучення: як розподілити спільне майно?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як звичайна жінка, зіштовхнулася з проблемою розлучення, і тепер стою перед питанням щодо розподілу спільного майна з колишнім чоловіком. Ми разом набули квартиру та автомобіль, але не можемо домовитися про те, як розподілити ці активи. Які юридичні кроки мені потрібно підприйняти для вирішення цієї ситуації? Чи є в Україні конкретні правила щодо розподілу майна під час розлучення, які я можу використати для захисту своїх інтересів?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:17, 26.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У випадку розлучення в Україні питання розподілу спільного майна регулюється Сімейним кодексом України. Згідно з статтею 60 Сімейного кодексу, майно, набуте подружжям під час шлюбу, є їхньою спільною сумісною власністю, незалежно від того, на кого з подружжя оформлені майнові права.

Перший крок у вашій ситуації — спробувати дійти згоди з колишнім чоловіком щодо добровільного розподілу майна. Це може бути оформлено у вигляді договору про розподіл спільного майна подружжя. Такий договір має бути нотаріально посвідчений.

Якщо домовитися не вдається, ви можете звернутися до суду з позовом про поділ спільного майна. У позовній заяві необхідно вказати всі обставини справи, а також надати докази, що підтверджують вартість майна і ваші права на нього. Суд буде керуватися принципом рівності часток, якщо інше не передбачено домовленістю сторін або якщо один із подружжя не надасть достатніх доказів, що виправдовують інший поділ.

Важливо також врахувати, що суд може відступити від принципу рівності часток у випадках, передбачених статтею 70 Сімейного кодексу, якщо один із подружжя діяв проти інтересів сім'ї, приховав майно, витратив його на власні потреби, не пов'язані з сім'єю, тощо.

Для захисту своїх інтересів також можна звернутися до адвоката, який допоможе підготувати всі необхідні документи та надасть професійну правову допомогу в суді.

Також зверніть увагу на те, що позов про поділ спільного майна може бути поданий протягом трьох років з дня, коли ви дізналися або могли дізнатися про порушення вашого права власності. Це передбачено статтею 72 Сімейного кодексу.

Таким чином, для захисту своїх прав необхідно діяти в рамках закону, зібрати всі необхідні докази та, за необхідності, скористатися послугами кваліфікованого юриста.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы