Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Наслідки незаконного забудову присадибної ділянки

1
01:42, 21.09.2024
Наслідки незаконного забудову присадибної ділянки
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мені потрібна кваліфікована юридична консультація з проблеми, яка зараз стоїть переді мною. Я є власником присадибної ділянки, розташованої в сільській місцевості, яку я придбав з метою будівництва дачного будинку. Однак, я допустив величезну помилку, не отримавши всіх необхідних дозволів і документів для початку будівництва. Я здійснив будівництво без проекту, грубо порушивши будівельні норми і правила. Зокрема, було порушено вимоги до меж забудови, висоти будівлі та інші параметри. Після завершення будівництва мені прийшло повідомлення від місцевого органу архітектури і містобудування про порушення правил забудови. Тепер мені загрожує штраф та можливість знесення будівлі. Які є мої можливості в цій ситуації? Чи можу я легалізувати вже збудовану споруду, що для цього потрібно зробити? Чи можливо уникнути знесення будинку? Чи можу я оскаржити дії органу архітектури і містобудування? Які документи та докази мені потрібно зібрати для захисту своїх прав і інтересів?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:31, 21.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У вашій ситуації необхідно вжити заходів для легалізації самовільного будівництва, а також розглянути можливості оскарження дій місцевого органу архітектури і містобудування.

1. **Легалізація будівництва**: Відповідно до статті 376 Цивільного кодексу України, самовільне будівництво може бути легалізоване за певних умов. Вам слід звернутися до місцевого органу з питань архітектури та містобудування з метою отримання містобудівних умов та обмежень, а також дозволу на виконання будівельних робіт. Ви також можете скористатися процедурою введення в експлуатацію об’єктів, збудованих без дозволу, за умови відповідності об’єкта будівельним нормам і правилам.

2. **Оформлення права власності**: Для легалізації будинку необхідно оформити право власності на нього. Це можливо шляхом подання заяви до суду про визнання права власності на самовільно збудований об'єкт, якщо будівля відповідає державним будівельним нормам і не порушує права інших осіб.

3. **Оскарження дій органу**: Якщо ви вважаєте, що орган архітектури та містобудування діє неправомірно, ви маєте право оскаржити його рішення в судовому порядку. Згідно зі статтею 55 Конституції України, кожен має право на судовий захист своїх прав.

4. **Документи та докази**: Зберіть всі документи, які підтверджують ваше право власності на ділянку, а також будь-які інші документи, що стосуються будівництва (плани, креслення, документи на матеріали). Також підготуйте докази, що підтверджують відповідність будівлі будівельним нормам (наприклад, висновки експертів).

5. **Консультація з юристом**: Рекомендується звернутися до кваліфікованого юриста, який допоможе скласти відповідні заяви, надасть консультації щодо процесу легалізації та представництва ваших інтересів в суді.

Важливо діяти швидко, оскільки існує ризик застосування до будівлі заходів примусу, таких як штрафи або знесення.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Шахрайство
23:15, 25.09.2016
Соц.выплаты
21:13, 21.09.2012

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы