Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про повернення до Генеральної прокуратури України скарги Княгницької О.П., Центральна виборча комісія

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

 • від 28 листопада 2013 року № 391
 • Про повернення до Генеральної прокуратури України скарги Княгницької О. П.

  До Центральної виборчої комісії 27 листопада 2013 року з Генеральної прокуратури України надійшла скарга Княгницької Орисі Петрівни від 22 листопада 2013 року на дії керівника управління з питань звернень громадян Адміністрації Президента України та про зобов’язання Президента України перерахувати на спеціальний рахунок Центральної виборчої комісії грошову заставу, а також додані до неї матеріали.

  Зазначена скарга містить інформацію щодо порушення конституційних прав заявниці, зокрема неправомірного, на її думку, надання їй відповіді за підписом керівника управління з питань звернень громадян Адміністрації Президента України.

  Відповідно до частини першої статті 1 Закону України( 1932-15 ) "Про Центральну виборчу комісію" Комісія є постійно діючим колегіальним органом, який діє на підставі Конституції України( 254к/96-ВР ), цього та інших законів України і наділений повноваженнями щодо організації підготовки і проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, всеукраїнського і місцевих референдумів у порядку та в межах, встановлених цим та іншими законами України.

  За змістом частини другої статті 3 вказаного Закону ( 1932-15 ) Центральна виборча комісія та її члени зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України, цим та іншими законами України.

  Конституцією України та законами України Центральна виборча комісія не наділена повноваженнями щодо розгляду питань, порушених у скарзі Княгницької О. П.

  Законом України "Про прокуратуру"( 1789-12 ) нагляд за додержанням прав і свобод людини і громадянина, додержанням законів із цих питань покладається на прокуратуру.

  Згідно зі статтею 6 зазначеного Закону органи прокуратури України захищають у межах своєї компетенції права і свободи громадянина на засадах їх рівності перед законом, вживають заходів до усунення порушень закону, від кого б вони не виходили, поновлюють порушені права і притягають у встановленому законом порядку до відповідальності осіб, які допустили ці порушення.

  Частиною першою статті 12 Закону України "Про прокуратуру", визначено, що прокурор розглядає заяви і скарги про порушення прав громадян та юридичних осіб, крім скарг, розгляд яких віднесено до компетенції суду.

  Зважаючи на вказане, а також на виконання вимог частини третьої статті 7 Закону України "Про звернення громадян"( 393/96-ВР ) Комісія вважає за необхідне повернути скаргу Княгницької О. П. з доданими до неї матеріалами до Генеральної прокуратури України для перевірки зазначених у ній фактів та вжиття заходів прокурорського реагування.

  Враховуючи викладене, керуючись частиною третьою статті 7 Закону України "Про звернення громадян"( 393/96-ВР ), частиною другою статті 3( 1932-15 ), статтями 11-13 Закону України( 1932-15 ) "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

  1. Повернути скаргу Княгницької Орисі Петрівни до Генеральної прокуратури України.

  2. Копію цієї постанови надіслати Княгницькій О. П. та Генеральній прокуратурі України.

  3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

  Голова Центральної виборчої комісії

  М. ОХЕНДОВСЬКИЙ


   

  Про повернення до Генеральної прокуратури України скарги ..., автор —
  Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}