Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про затвердження змін до Статуту Об'єднання енергетичних підприємств "Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики", Міністерст

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 01.10.2013  № 703
 • Про затвердження змін до Статуту Об'єднання енергетичних підприємств "Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики"

  Відповідно до Господарського( 436-15 ) та Цивільного кодексів України( 435-15 ), законів України "Про управління об'єктами державної власності"( 185-16 ) та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців"( 755-15 ) та враховуючи звернення Об'єднання енергетичних підприємств "Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики" від 12.07.2013 № 256, НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити зміни до Статуту Об'єднання енергетичних підприємств "Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики", що додаються.

  2. Виконуючому обов'язки виконавчого директора Об'єднання енергетичних підприємств "Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики" Єрмакову О. М.:

  2.1. Забезпечити державну реєстрацію змін до Статуту Об'єднання енергетичних підприємств "Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики" у порядку і терміни, визначені чинним законодавством.

  2.2. Надати Департаменту майна, управління корпоративними правами та реформування власності Міненерговугілля у триденний термін після державної реєстрації один примірник зареєстрованих змін до Статуту.

  3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

  Міністр

  Е. Ставицький

  {Зміни до Статуту не наводяться}

  {Текст взято з сайту Міненерговугілля України //mpe.kmu.gov.ua/}


   

  Про затвердження змін до Статуту Об'єднання енергетичних ..., автор —
  Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 9. Отзывов пользователей: 3.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}