Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Викрадачі одружитися не обіцяють

Викрадачі одружитися не обіцяють

ЗА ЗАКОНАМИ ВІЙНИ

У Сирії шукають зниклу журналістку українського походження

«Я приїхала сюди жити саме в розпал того, що відбувається. Тобто чудово знала, куди їхала. І мені тут добре. Страшно читати зведення «мирного життя» Москви», — це слова з інтерв’ю, записаного сайтом «Новини світу» у лютому цього року. Ресурс повідомляє, що зв’язався з відомим сходознавцем, письменницею, журналістом і просто чарівною жінкою Анхар Кочнєвою, що жила тоді в Сирії, і попросив її розповісти про те, як там живеться, що відбувається.

Анхар Кочнєва на власні очі бачила громадянську війну. Фото з сайту aangirfan.blogspot.сom

Очевидно, відрядження в гарячу точку не було чимось особливим для Анхар, яка добре знає арабську мову, певний час працювала в Москві директором турфірми «Йорданський клуб» й співпрацювала з російськими телеканалами та інтернет-ресурсами. Адже, за інформацією з українського МЗС, за даними, які нашим дипломатам надали в міграційній службі Сирії, востаннє жінка перетнула сирійський кордон 22 вересня цього року через міжнародний аеропорт Дамаска на запрошення однієї з громадських організацій.

14 жовтня вона вийшла на зв’язок і дала знати рідним, що перебуває в полоні, принаймні про це повідомляє газета «Известия» з посиланням на колишнього чоловіка зниклої Дмитра Петрова. Своєму другові вона написала, що перебуває в полоні, і попросила його не дзвонити. А ще раніше її друзі розповіли, що Кочнєву найпевніше викрали поблизу охопленого громадянською війною Хомса бойовики сирійського опозиційного воєнізованого угруповання Вільної сирійської армії.

Ця версія заслуговує на увагу, оскільки Анхар часто виступала на місцевому телебаченні на захист уряду Башара Асада арабською мовою, якою чудово володіє. А з огляду на її московське життя, найімовірніше, в іншій державі сприймали як росіянку, яка підтримує ту саму позицію, що й офіційний Кремль. Та в неї виявився український паспорт…

У понеділок Президент України Віктор Янукович доручив МЗС України та іншим відповідним органам держвлади вжити заходів для звільнення громадянки України Анхар Кочнєвої, викраденої в Сирії.Викрадачі одружитися не обіцяють, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы