Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щодо реалізації Закону України "Про благодійну діяльність та благодійні організації", Державна реєстраційна служба України

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

 • 12.03.2013  № 367-08-14-13
 • Начальнику реєстраційної служби Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, начальникам реєстраційних служб головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі

  Щодо реалізації Закону України "Про благодійну діяльність та благодійні організації"

  У зв'язку з численними зверненнями благодійних організацій, ураховуючи необхідність виконання державними реєстраторами реєстраційних дій щодо установчих документів благодійних організацій, зареєстрованих до набрання чинності Законом України від 5 липня 2012 року № 5073-VI ( 5073-17 ) "Про благодійну діяльність та благодійні організації" (далі — Закон), Державна реєстраційна служба України в межах компетенції повідомляє.

  Відповідно до статті 15 Закону( 5073-17 ) благодійні організації набувають прав та обов'язків юридичної особи з моменту їх державної реєстрації. Державну реєстрацію благодійних організацій проводять державні реєстратори за місцезнаходженням благодійних організацій відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців"( 755-15 ).

  Згідно зі статтею 18 Закону( 5073-17 ) державна реєстрація припинення благодійних організацій здійснюється відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців"( 755-15 ) з урахуванням особливостей, встановлених цим Законом.

  Для забезпечення виконання державними реєстраторами своїх повноважень, визначених Законом( 5073-17 ), та сприяння діяльності благодійних організацій Державна реєстраційна служба України та реєстраційні служби органів юстиції повинні передати реєстраційні справи зареєстрованих благодійних організацій до 1 липня 2013 року. До листа Укрдержреєстру чи реєстраційної служби управління юстиції додаються 2 примірники акта прийому-передачі реєстраційної справи. Один примірник акта після його підписання повертається Укрдержреєстру чи реєстраційній службі управління юстиції (рекомендований зразок акта прийому-передачі реєстраційної справи ( v-367835-13 ) додається).

  У разі виявлення неповноти документів в матеріалах реєстраційної справи чи інших недоліків державний реєстратор робить запис про це в актах прийому-передачі реєстраційної справи.

  З метою сприяння безперешкодному функціонуванню благодійних організацій до системної передачі реєстраційних справ Укрдержреєстр пропонує такий механізм передачі реєстраційних справ:

  1) благодійна організація звертається до державного реєстратора з письмовою заявою (рекомендований зразок заяви додається);

  2) державний реєстратор звертається до Укрдержреєстру чи реєстраційної служби управління юстиції з проханням передати реєстраційну справу. Звернення може бути направлене державним реєстратором електронною поштою чи факсом (в Укрдержреєстрі відповідальні за передачу реєстраційних справ: Когут А. Ю., Гикавий І. А., електронні пошти: yarovyi@drsu.gov.ua, kogut@drsu.gov.ua, факс: 233-64-98).

  Реєстраційна справа має бути передана у найкоротший строк супровідним листом з додаванням 2-х примірників вищезазначених актів;

  3) після надходження реєстраційної справи благодійної організації державний реєстратор повідомляє благодійну організацію про можливість подання документів для вчинення реєстраційних дій.

  Викладену в листі інформацію довести до відома державних реєстраторів юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців для використання в роботі.

  Голова Державної реєстраційної служби України

  Д. М. Ворона

  Додаток

  АКТ ( v-367835-13 BF25.doc ) прийому-передачі реєстраційної справи

  Додаток

  ЗАЯВА ( v-367835-13 BF24.doc )

  {Текст взято з сайту Укрдержреєстру //www.drsu.gov.ua/}


   

  Щодо реалізації Закону України Про благодійну діяльність ..., автор —
  Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}