Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про реформування підрозділів професійної пожежної охорони в державні пожежно-рятувальні підрозділи, Міністерство надзвичайних ситуацій України

МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 27.06.2012  № 934
 • (з основної діяльності)

  м. Київ

  Про реформування підрозділів професійної пожежної охорони в державні пожежно-рятувальні підрозділи

  Відповідно до Закону України "Про пожежну безпеку" ( 3745-12 ), Положення про Міністерство надзвичайних ситуацій України( 402/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 р. № 402, та постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 1994 р. № 508( 508-94-п ) "Про заходи щодо виконання Закону України "Про пожежну безпеку", щодо реформування підрозділів професійної пожежної охорони в державні пожежно-рятувальні частини (пости, загони) МНС України, НАКАЗУЮ:

  1. Начальникам Головних територіальних управлінь (територіальних управлінь) МНС України у Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Луганській, Львівській, Полтавській, Сумській, Харківській, Чернівецькій областях та м. Києві:

  1.1. Розробити до 01.09.2012 Плани реформування підрозділів професійної пожежної охорони, у тому числі тих, що забезпечують охорону від пожеж підприємств, установ, організацій та інших об'єктів на підставі договорів, у державні пожежно-рятувальні частини (пости, загони) МНС України на період 2013 — 2017 роки (далі — План), у яких передбачити:

  поетапне проведення та терміни виконання організаційно-штатних заходів щодо реформування підрозділів професійної пожежної охорони у державні пожежно-рятувальні частини (пости, загони) МНС України;

  проведення добору, вивчення, спеціальної перевірки та навчання осіб, які призначатимуться на посади, що заміщуватимуться особами рядового та начальницького складу.

  Зазначені Плани подати до 10.09.2012 на затвердження до Міністерства через Департамент управління рятувальними силами.

  1.2. Дозволити працівникам підрозділів професійної пожежної охорони перебувати на рівноцінних посадах (без присвоєння спеціальних звань служби цивільного захисту) у створюваних державних пожежно-рятувальних частинах (постах, загонах) МНС України, на термін, що не перевищує встановлений для завершення організаційно-штатних заходів.

  1.3. Забезпечити першочергове призначення на посади працівників державних пожежно-рятувальних частин (постів, загонів) МНС України осіб, яким до досягнення пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"( 1058-15 ), залишилося менше 5 років і які спроможні за своїми особистими, діловими і моральними якостями, професійним рівнем та станом здоров'я ефективно виконувати службові обов'язки.

  1.4. До проведення зазначеної роботи залучати представників професійних спілок регіону.

  2. Департаменту кадрів та роботи з особовим складом (Ціцак О. В.) спланувати та забезпечити комплектування випускниками вищих навчальних закладів МНС України посад середнього начальницького складу створюваних державних пожежно-рятувальних частин (загонів, постів) МНС України.

  3. Департаменту фінансового забезпечення та інвестицій (Загрева Б. Ю.) передбачати видатки для проведення реформування підрозділів професійної пожежної охорони в державні пожежно-рятувальні частини (пости, загони) МНС України та їх утримання.

  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра генерал-майора служби цивільного захисту Квашука В. П.

  Міністр

  В. Балога

   {Текст взято з сайту МНС України //www.mns.gov.ua}


   

  Про реформування підрозділів професійної пожежної охорони ..., автор —
  Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}