Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Харківське метро: замість жетонів – паперові квитки

Харківське метро: замість жетонів – паперові квитки

Відсьогодні, 24 квітня, в Харківському метрополітені почали продавати паперові одноразові квитки для оплати проїзду. Як розповів після офіційного запуску нової системи автоматичних контрольних пунктів пропуску (АКПП) харківський міський голова Геннадій Кернес, на сьогодні в метрополітені встановлено 25% необхідної кількість нових АКПП — 98 з 316.

За словами мера, пасажири можуть користуватися жетонами, поки їх повністю не вилучать з обігу. Зробити це в метрополітені планують до осені. «За нашими підрахунками, в обігу знаходиться ще близько 600 тисяч жетонів. Поки жетони будуть в обігу, будуть працювати й автомати з їх прийому», — зазначив Г. Кернес.

Як заявив головний інженер КП «Харківський метрополітен» Сергій Карпенко, продавати жетони в харківському метро перестануть з середини травня. За його словами, до цього часу на станціях метро залишать автомати тільки з продажу паперових квитків. «Продавати жетони на станції «Історичний музей «перестануть сьогодні», — підкреслив головний інженер.

ДОВІДКОВО

13 лютого КП «Харківський метрополітен» придбало виключне право на використання комп'ютерної програми «Автоматизована система оплати проїзду та обліку пасажирів у міському наземному й підземному громадському транспорті». Як повідомив Вісник державних закупівель, вартість програми — 12 млн. грн., харківський метрополітен придбав її у ТОВ «Пентафлоп». Це програмне забезпечення дозволить послідовно перевести метрополітен на застосування паперових квитків.Харківське метро: замість жетонів – паперові квитки, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник:

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}