Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Блондинок!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Щодо роз’яснення деяких питань по продовженню терміну чинності сертифіката аудитора, Аудиторська палата України

АУДИТОРСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ

ЛИСТ

 • 19.07.2012  № 2-798
 • Щодо роз’яснення деяких питань по продовженню терміну чинності сертифіката аудитора

  З метою роз’яснення деяких питань по продовженню терміну чинності сертифіката аудитора Аудиторська палата України (далі — АПУ) повідомляє наступне.

  Розділом 10 Положення про сертифікацію аудиторів ( vr8_6230-07 ), затвердженого рішенням АПУ від 31.05.2007 р. № 178/6 (iз змінами і доповненнями), визначений порядок продовження терміну чинності сертифіката аудитора.

  Право на продовження терміну чинності сертифіката мають аудитори за певних умов.

  Однією з умов продовження, відповідно до п. 10.1.3 Положення про сертифікацію аудиторів( vr8_6230-07 ), є щорічне успішне проходження контрольного тестування за підсумками удосконалення професійних знань за програмами, затвердженими АПУ, або щорічне удосконалення професійних знань згідно з розділом V Положення про постійне удосконалення професійних знань аудиторів України( vr8-5230-07 ).

  З метою підтвердження цієї умови продовження терміну чинності сертифіката аудитори повинні подати до Секретаріату АПУ копії свідоцтв про щорічне удосконалення професійних знань (п. 10.2.4.Положення про сертифікацію аудиторів( vr8_6230-07 )).

  У разі непідтверження аудитором цієї умови, Комісія АПУ з сертифікації та освіти аудиторів, відповідно до п. 10.5 Положення про сертифікацію аудиторів( vr8_6230-07 ), призначає контрольне тестування згідно з розділом 6 цього Положення шляхом складання кваліфікаційного іспиту.

  Згідно до п. 4.7 Положення про постійне удосконалення професійних знань аудиторів( vr8-5230-07 ), затвердженого рішенням АПУ від 31.05.2007 р. № 178/5 (iз змінами і доповненнями), аудитори, які з певних причин не пройшли (пропустили) не більш як за два роки удосконалення професійних знань звертаються з заявою та поясненнями до Комісія АПУ з сертифікації та освіти аудиторів, яка має право розглянути заяву по суті та прийняти відповідне рішення.

  Крім того, для аудиторів, які займалися аудиторською діяльністю як фізичні особи — підприємці, термін чинності сертифіката продовжується за умови своєчасного подання ними звітів про виконані ними роботи (за формою № 1-аудит( va170230-07 )) та підтвердження своєї аудиторської діяльності (п. 10.1.2 Положення про сертифікацію аудиторів ( vr8_6230-07 )).

  Враховуючи викладене, проходження удосконалення професійних знань аудиторами за пропущені роки в іншому періоді без відповідного рішення Комісії АПУ з сертифікації та освіти аудиторів, а також  несвоєчасне подання аудиторами, які займалися аудиторською діяльністю як фізичні особи — підприємці, звітів про виконані ними роботи (за формою № 1-аудит( va170230-07 )) та непідтвердження своєї аудиторської діяльності є підставою для відмови у продовження терміну чинності сертифіката аудитора.

  Голова Аудиторської палати України

  І.І. Нестеренко

  {Текст взято з сайту //www.apu.com.ua/}


   

  Щодо роз’яснення деяких питань по продовженню терміну ..., автор —
  Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}