Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У 2011 році товарообіг між Росією і Україною зріс у півтора разу

У 2011 році товарообіг між Росією і Україною зріс у півтора разу

ЕКОНОМІКА. Росія залишається для України провідним торговельно-економічним партнером. За 2011 рік товарообіг між нашими країнами склав $52 млрд, заявив Голова Державної митної служби Ігор Калєтнік.

Як зазначили Корреспондент.biz в ДМС, зростання товарообігу за рік склало близько 50%. За минулий рік через російсько-український кордон пропущено 8,4 млн транспортних засобів. А загальні обсяги пропущених вантажів склали 111 млн тонн (збільшення на 10%).

«Завдання, поставлене президентами наших держав перед митними службами України та Росії, — чітке і конкретне: максимально спростити митні формальності для ще більшого зростання взаємної торгівлі. На сьогоднішній день митними службами України та Росії зроблені конкретні кроки щодо їх реалізації», — сказав голова Держмитслужби.

Зокрема, за прикладом поїзда № 1/2 Київ - Москва митний контроль поїзда Харків - Москва українськими митниками тепер також проводиться на станціях відправлення/прибуття, тобто без зупинки на кордоні.

З жовтня 2011 року митними органами України розпочато реалізацію домовленостей про взаємне визнання окремих результатів митного контролю товарів та транспортних засобів.

Зокрема результати митного контролю, проведеного однією з сторін, будуть визнаватися й іншою, що дозволить уникнути дублювання функцій і прискорить проходження кордону.

Україна очікує великого напливу вболівальників з Росії, тому митні служби двох сторін можуть застосувати досвід напрацювань України та Польщі.

Зокрема планується виділити окрему смугу руху для спрощеного перетину кордону футбольними фанатами.У 2011 році товарообіг між Росією і Україною зріс у ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 3.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы