Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Поляки підрахували, що Україна отримає прибуток від Євро-2012, а Польща – «бізнес-катастрофу»

Поляки підрахували, що Україна отримає прибуток від Євро-2012, а Польща – «бізнес-катастрофу»

ЄВРО-2012. Польські експерти вважають, що результати жеребкування фінальної частини Євро-2012 більш оптимістичні для України, аніж для Польщі, передає ТСН.

Фахівці назвали жеребкування «бізнес-катастрофою» для поляків через те, що на початковій стадії в Польщі гратимуть майже всі країни з так званої групи PIIGS (найбільших боржників Європи) — Ірландії, Італії, Греції й Іспанії.

«До комплекту нам не вистачає лише Португалії»,— пожартував в інтерв'ю Wirtuаlna Polska експерт Адам Черняк з Варшавської школи економіки.

Експерти прогнозують, що Україна отримає значно більший прибуток. Так, за підрахунками фахівців, закордонні вболівальники упродовж турніру витратять в Польщі близько 900 мільйонів злотих (понад 280 мільйонів доларів), натомість в Україні — півтора мільярдів злотих ( близько 470 мільйонів доларів).

Найгірша ситуація у цьому аспекті спостерігатиметься у Варшаві і Вроцлаві, де гратимуть греки, чехи і росіяни, вболівальники яких не особливо розкидаються грошима.Поляки підрахували, що Україна отримає прибуток від ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}