Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У мандрівку вирушив із перцем

У мандрівку вирушив із перцем

Харківський мандрівник Олексій Коровін вирушив до Сіднея. Дістатися до австралійської столиці він планує за 100—120 днів, здолавши на своєму новому мотоциклі BMW GS F800 29 тисяч кілометрів.

Це вже не перша подорож відомого шукача пригод. Раніше він об’їздив на своєму залізному коні та на велосипеді всі закутки Чорного моря, побував у Монголії, Пакистані й Індії. Нині його маршрут пролягає через 13 країн: Грузію, Вірменію, Іран, Пакистан, Індію, Непал, Таїланд, Лаос, В’єтнам, Камбоджу, Малайзію, Індонезію і Східний Тимор. Дві частини шляху морем з Індії в Таїланд і з Індонезії в Австралію Олексій долатиме на поромах.

У дорогу мандрівник узяв лише найнеобхідніші речі: теплий одяг, намет, навігатор, спальник, казанок, аптечку і невеликий ремонтний комплект для мотоцикла. А ще Олексій захопив паросток перцю, який збирається висадити в Індонезії. Подорожуватиме рослинка у пластиковій пляшці, за пазухою мандрівника — щоб не замерзла.

— Потрібно ж із кимось розділяти свою долю, — пояснив журналістам Олексій. — Розумію, що може видатися дивним, але це якось спало на думку, а загалом добре їхати самому. Але коли в тебе є мовчазний співрозмовник чи попутник — це здорово!У мандрівку вирушив із перцем, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 2. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}