Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Перший швидкісний потяг «Hyundai» уже у Харкові

Перший швидкісний потяг «Hyundai» уже у Харкові

ПОТЯГ. Перший швидкісний потяг «Hyundai» південнокорейського виробництва прибув на Південну залізницю, передає УКРНІНФОРМ з посиланням на прес-службу залізниці.

«Це перший з двох потягів «Hyundai», доставлених з Південної Кореї морем в Одеський порт. Новий електропоїзд з дев'яти вагонів транспортував до місця призначення тепловоз», — зазначили в прес-службі.

Також до Харкова приїхали дві корейських фахівці, які допоможуть харків'янам у проведенні пуско-налагоджувальних робіт та підготовці потяга до випробувань, які пройдуть на вагонній дільниці N1 станції Харків-Сортувальний.

Крім того, наступного тижня очікується прибуття до Харкова першого двоповерхового поїзда «Skoda».

Нагадаємо, що в Харкові для технічного обслуговування фірмових потягів «Skoda» та «Hуundai», а також потягів виробництва Крюківського вагоноремонтного заводу побудовано ремонтно-екіпіровульное депо Харківської вагоноремонтної дільниці N1.

Нагадаємо, у рамках підготовки до Чемпіонату Європи з футболу Південна залізниця отримає у 2012 році міжрегіональні потяги «Hyundai». Шість одиниць прибудуть до Харкова до початку фіналу чемпіонату, чотири — після його закінчення. Потяги курсуватимуть між приймаючими містами Євро-2012 і з'єднають Київ зі Львовом, Харковом і Донецьком. Час маршруту Київ — Харків становитиме 3,5 години, зі столиці до Львова можна буде доїхати за 4,5 години, а до Донецька — за 5,5 години. Швидкість поїзда сягатиме 160 км/год, на реконструйованих ділянках — до 180 км/год.Перший швидкісний потяг «Hyundai» уже у Харкові, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 2.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы