Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Франція та Румунія домовилися про добровільну репатріацію циган

Франція та Румунія домовилися про добровільну репатріацію циган

Міністр внутрішніх справ Франції Мануель Валльс відвідав циганське селище під Бухарестом після того, як Франція та Румунія підписали договір про добровільну репатріацію циган. Уряд соціаліста Франсуа Олланда продовжив політику Саркозі з ліквідації циганських таборів неподалік французьких міст.

«Франція має свою політику: ми ліквідовуємо нелегальні табори, ми висилаємо таких людей з країни, ми боремося з організованою злочинністю. Але з іншого боку — ми намагаємося інтегрувати їх у французьке суспільство» — заявив Мануель Валльс.

Міністр на власні очі побачив умови життя циганів у Румунії. Вони не надто відрізняються від умов у таборах у Франції.

«Єдине, про що нас просять дружини — працювати, мати роботу, щоб прогодувати дітей і відправити їх до школи. У цьому будинку живе 26 людей, і там немає навіть електрики», — розповів йому мешканець селища.

Згідно з угодою, уряд Румунії спробує інтегрувати в суспільство тих ромів, що добровільно повернуться з Франції. Однак у Бухаресті розраховують на фінансову допомогу Франції та Євросоюзу.Франція та Румунія домовилися про добровільну репатріацію ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}