Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На хабарі в 50 тисяч гривень впіймали працівника КП столичної міськради

На хабарі в 50 тисяч гривень впіймали працівника КП столичної міськради

ЗАТРИМАННЯ. Працівниками прокуратури міста Києва спільно з УБОЗ ГУ МВС України в місті Києві затримано під час одержання хабара у розмірі 50 тис. грн начальника інспекції з контролю за використанням питної води Комунального підприємства Київської міської ради «Білоцерківводоканал». Про це УНН повідомили в перс-службі прокуратури столиці.

«Цей хабар керівник інспекції отримав від комерційної структури, яка безобліково використовувала послуги комунального підприємства, за що мала б сплатити штраф у розмірі понад 777 тис. грн. За не вжиття заходів до стягнення вказаного штрафу чиновник вимагав 120 тис. грн. хабара», — йдеться в повідомленні.

Прокуратурою міста Києва за вказаним фактом порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 368 КК України. Наразі начальник інспекції затриманий. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

За вчинення такого злочину передбачено покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 10 років з конфіскацією майна.На хабарі в 50 тисяч гривень впіймали працівника КП ..., автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}