Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Лохотрон для вболівальників Євро-2012: заселяйтесь у віртуальні гуртожитки

Лохотрон для вболівальників Євро-2012: заселяйтесь у віртуальні гуртожитки

ЄВРО-2012. Туроператори пропонують футбольним фанатам іноземцям на час чемпіонату Євро-2012 селитись у неіснуючих гуртожитках, повідомили в громадській організації «Євро-патруль», передає ТСН з посиланням на Дело.

Так, перевірка показала, що серед пропозицій від одного з офіційних туроператора було приміщення для приймання гостей чемпіонату по вул. Північна, 54, в Ірпені. Як з'ясувалося, за даною адресою зараз розташовується медичний заклад Податкової академії, пише «Дело».

Трохи пізніше інформація щодо будови-примари та інших будівель від Податкового університету для проживання уболівальників з сайту компанії зникла.

Житло по вулиці Тургенєвській, 102-Б, у тому ж таки Ірпені знаходиться в стадії будівництва (хоча, фотографії, які розмістили оператори, про це замовчують).

В цілому вартість житла під час Євро-2012 істотно завищена навіть за європейськими мірками і подекуди вдесятеро дорожча, ніж у Польщі.

Так, економ-варіант на час Чемпіонату для одного постояльця на 23 ночі у тризірковому готелі Києва коштуватиме майже у 285 тисяч гривень. У Варшаві такий варіант коштуватиме близько 24 тисяч. Тобто, майже у 12 разів дешевше.Лохотрон для вболівальників Євро-2012: заселяйтесь ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы