Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Громадські чорнобильські організації допомагають постраждалим дітям

Громадські  чорнобильські організації  допомагають постраждалим дітям

МИЛОСЕРДЯ

«Поділись краплинкою добра»

Акцію під такою назвою провів Міжнародний благодійний фонд «Діти Чорнобиля за виживання», який очолює Людмила Закревська. В рамках заходу сім автобусів із Житомирської, Київської та Рівненської областей приїхали в столицю на виставу «Сім бажань Зербино», а 120 дітлахам, котрі потерпіли від аварії на ЧАЕС і перебувають на лікуванні в столичному центрі радіаційної медицини, були вручені іграшки й солодощі. Така підтримка конче потрібна як самим дітям, так і їхнім батькам, бо увага й піклування не бувають зайвими, тим паче, коли йдеться про дітей з тяжкими захворюваннями.

— Нам хотілося, щоб у ці новорічно-різдвяні свята збулися мрії і бажання багатьох чорнобильських дітей. Саме їм наш фонд за підтримки спонсорів і меценатів сприяє протягом кількох десятиліть у лікуванні та оздоровленні, — сказала Людмила Андріївна. — А від колег з Чорнобильського дитячого фонду Японії протягом багатьох років в Україну надходить гуманітарна допомога. Не припинялася вона й тоді, коли на самих японців звалилася «фукусімська» біда.

У рамках названої акції відбулася передача від Японського дитячого фонду медичного обладнання центральній районній лікарні, що на Житомирщині, котра міститься на території, як одній з найбільш постраждалих від аварії на ЧАЕС. Заступник головного лікаря з питань дитинства та пологової допомоги Овруцької ЦРЛ Олег Машевський задоволений тим, що саме їхній установі був переданий дихальний апарат для вентиляції легень BIR і інкубатор для виходжування дітей Aтом-102. Загальна вартість їх становить близько 370 тисяч гривень. Але річ тут навіть не в коштах, а в щирій допомозі небайдужих людей, які переймаються проблемами сімей із екологічно забруднених територій. Сімей, де все-таки народжуються немовлята недоношеними, часто з патологіями. До цього в пологовому будинку була стара апаратура, яка протягом 10 років вичерпала свій ресурс і потребувала заміни.

— Відтепер з першої секунди появи на світ маляти вагою 500 грамів можна врятувати йому життя, а отже убезпечити від будь-яких серйозних вад розвитку, — каже лікар. — Якщо зволікати з медичною допомогою, дитина може потрапити до категорії запрограмованих інвалідів. Завдяки дихальному апарату та іншим лікувальним методам цього можна уникнути. Тобто з’являється більше можливостей, щоб дитина росла здоровою.Громадські чорнобильські організації допомагають ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы