Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Заходи з нагоди 70-ї річниці створення УПА обійшлися без порушень

Заходи з нагоди 70-ї річниці створення УПА обійшлися без порушень

Міліція заявляє про відсутність порушень громадського порядку під час заходів, які проводилися в Києві 14 жовтня з нагоди 70-ї річниці створення Української повстанської армії, святкування Покрови Пресвятої Богородиці й Дня українського козацтва, передає Радіо Свобода.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Києві. «Порушень громадського порядку, пов’язаних із проведенням святкових заходів, міліцією не зафіксовано», — йдеться в повідомленні.

Кілька політичних сил, відповідно до поданих заявок, провели мітинги в центральній частині міста. Порядок підтримували 200 працівників столичної міліції.

За даними правоохоронців, упродовж дня в заходах взяли участь близько семи тисяч людей.

Вчора у Києві відбулося віче і Марш боротьби УПА, організовані Всеукраїнським об’єднанням «Свобода». Після мітингу, який відбувся в парку імені Тараса Шевченка, декілька тисяч людей рушили до Михайлівської площі. Вони тримали партійні прапори ВО «Свобода», державні та червоно-чорні прапори.Заходи з нагоди 70-ї річниці створення УПА обійшлися ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}