Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У столиці відбувся «Брейн-ринг» з Правил дорожнього руху

У  столиці відбувся «Брейн-ринг» з Правил дорожнього руху

Столична Державтоінспекція спільно з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради. Напередодні осінніх канікул у Київському палаці дітей та юнацтва серед учнів 8-11 класів провела змагання знавців Правил дорожнього руху.

Ось у такий спосіб дорослі сприяють популяризації знань та приверненню уваги дітей до вивчення Правил дорожнього руху.

Гра брейн-ринг «Знавці ПРД» проводиться третій рік поспіль. У цій популярній грі взяли участь команди з усіх районів міста. Зустріч відзначилась неабиякою конкуренцією та емоційністю учасників команд.

Відкрила змагання головний спеціаліст Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради Ольга Олександрівна Чераньова. Вона від імені всього складу журі привітала дітей з перемогою у районі та побажала успіхів у міських змаганнях.

Рівень знань оцінювали начальник відділу зв’язків з громадськістю управління ДАІ міста Києва Наталія Сторожик, представник від «Асоціації безпеки дорожнього руху» Михайло Берлін, заступник директора Київського академічного театру ляльок Ілля Поволоцький та головний редактор національного телевізійного чемпіонату КВН (1999 — 2001 рр.) Олег Ерьомін.

Усі команди школярів демонстрували обізнаність в дорожній грамоті. В процесі гри діти повинні були виконати різні завдання: визначити дорожні знаки та сформулювати їх вимоги, відповісти на питання, як треба поводитися в складних ситуаціях на дорозі, тощо. Окрім знань, важливим стало вміння працювати в команді, зібраність та кмітливість.

Після напруженого турнірного суперництва, перше місце і звання кращих знавців ПДР розділили команди «Стоп контроль» Голосіївського району та «Зелена Хвиля» Дарницького району. Друге місце посіли представники команди «Індиго» Шевченківського району. Але без подарунків не залишився жоден учасник. На згадку про цю зустріч учасники отримали цінні подарунки та почесні грамоти від Державтоінспекції.

Працівники ДАІ впевнені, що досвід отриманий під час змагань стане в нагоді підростаючому поколінню і завдяки цьому кількість зразкових пішоходів та водіїв значно зросте.У столиці відбувся «Брейн-ринг» з Правил дорожнього ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы