Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для оздоровлення та відпочинку дітей працівників агропромислового

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА

від 18 квітня 2012 р. № 369 Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для оздоровлення та відпочинку дітей працівників агропромислового комплексу

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для оздоровлення та відпочинку дітей працівників агропромислового комплексу( 167-2011-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 р. № 167 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 16, ст. 655), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 р. № 369

ЗМІНИ, що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для оздоровлення та відпочинку дітей працівників агропромислового комплексу( 167-2011-п )

1. У пункті 4( 167-2011-п ):

1) в абзаці першому слова "у сільській місцевості, зокрема" виключити;

2) доповнити пункт після абзацу другого новим абзацом такого змісту:

"Діти, що не проживають у сільській місцевості, мають право на часткову оплату вартості путівки за рахунок бюджетних коштів за умови, що пропозиції Міністерства аграрної політики та продовольства Автономної Республіки Крим, управління промисловості, розвитку інфраструктури та агропромислового комплексу Севастопольської міськдержадміністрації і головних управлінь агропромислового розвитку облдержадміністрацій стосовно оздоровлення дітей, що проживають у сільській місцевості, враховані у повному обсязі.".

У зв’язку з цим абзац третій вважати абзацом четвертим.

2. У пункті 5( 167-2011-п ):

1) в абзаці першому цифри "725" замінити цифрами "780",

2) в абзаці другому( 167-2011-п ) слова "Державного казначейства" замінити словом "Казначейства".

3. Абзац третій пункту 7( 167-2011-п ) після слів "оздоровлення та відпочинок" доповнити словами ", з урахуванням необхідності оздоровлення не менш як 80 відсотків дітей, що проживають у сільській місцевості".

4. Абзац другий пункту 8( 167-2011-п ) викласти в такій редакції:

"Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також проведення операцій, пов’язаних з використанням коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.".

5. В абзаці третьому пункту 13( 167-2011-п ) слово "фінансування" замінити словами "виділення бюджетних асигнувань".

6. Пункт 14( 167-2011-п ) після слова "подання" доповнити словами "фінансової і".

7. У тексті Порядку слова "управління промисловості та агропромислового розвитку Севастопольської міської держадміністрації" і "Міністерство аграрної політики Автономної Республіки Крим" в усіх відмінках замінити відповідно словами "управління промисловості, розвитку інфраструктури та агропромислового комплексу Севастопольської міськдержадміністрації" і "Міністерство аграрної політики та продовольства Автономної Республіки Крим" у відповідному відмінку, а слова "Міністерство аграрної політики та продовольства" в усіх відмінках — словом "Мінагрополітики".


 

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених ..., автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}