Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Державні підприємства заборгували найбільше

Державні підприємства заборгували найбільше

Погашення заборгованості із заробітної плати — це питання було одним з основних на відеоконференції заступника міністра соціальної політики В’ячеслава Коломійця з керівниками обласних структур виконавчої влади, яка відбулася вчора у Будинку уряду.

Загалом в Україні, за словами В’ячеслава Коломійця, заборгованість із заробітної плати дещо зменшується, але коливається в межах мільярда. Якщо точніше, станом на 5 серпня вона становила 968 мільйонів гривень. «У нас відбулося скорочення кількості підприємств, які мають таку заборгованість. Водночас сума залишається», — зауважив заступник міністра. Представники Харківщини й Одещини, доповідаючи про ситуацію на місцях, поінформували, що найбільшими боржниками тут є підприємства державної форми власності. Так, на Одещині підприємства приватної і комунальної форм власності не мають боргів перед працівниками, натомість стан справ на державних не дає можливості знизити суму боргу. На Харківщині ж на частку таких підприємств припадає 65% боргів. Однак, зауважили представники Харківської облдержадміністрації, нині вивчається питання щодо виявлення джерел фінансування, кошти з яких можна буде спрямувати на погашення такої заборгованості.Державні підприємства заборгували найбільше, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}