Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Первым Днем Весны!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Представники ДАІ Миколаївщини зустрілися з директорами закладів, що здійснюють підготовку водіїв

Представники ДАІ Миколаївщини зустрілися з директорами закладів, що здійснюють підготовку водіїв

Сьогодні в Управлінні ДАІ Миколаївщини відбулася робоча зустріч з директорами «автошкіл». Під час бесіди було вказано на суттєві недоліки, які допускаються в процесі підготовки майбутніх водіїв.

На території області функціонує 62 заклади, які здійснюють підготовку (перепідготовку) водіїв транспортних засобів, але як показує моніторинг, що здійснюють працівники ДАІ, не всі керівники учбових закладів сумлінно ставляться до якісного процесу навчання потенційних водіїв.

«Упродовж місяця було проведено моніторинг закладів щодо здійснення належної підготовки водіїв транспортних засобів», — відмітив начальник Управління ДАІ Миколаївської області полковник міліції Віталій Бондаренко. — «Перевірялася навчально-матеріальна база на відповідність вимогам, які встановлені спільними наказами декількох Міністерств України, навчальна документація, якість проведення занять.

У поточному році на Миколаївщині сталося 138 дорожньо-транспортних пригод за участю випускників «автошкіл», які лише протягом двох років закінчили навчання. В основному через порушення швидкісного режиму, правил обгону, маневрування, руху заднім ходом, недотримання вимог розташування транспортних засобів на проїзній частині та створення аварійних ситуацій.

«Вам, як керівникам учбових закладів, необхідно невідкладно посилити контроль за організацією учбового процесу аби надалі якомога менше було трагедій на дорогах за участю «молодих» водіїв, — підкреслив очільник ДАІ області. — «При цьому, в ході проведення як теоретичних, так і практичних занять, пропоную приділяти підвищену увагу викладенню таких розділів, як розміщення транспортних засобів на проїзній частині, порядок руху, зупинки та стоянки транспортних засобів, проїзд пішохідних переходів, швидкість руху, надання першої медичної допомоги постраждалим при ДТП, а також націлювати майбутніх водіїв до взаємоповаги між учасниками дорожнього руху».

Підводячи підсумки, присутні зійшлися на думці, що тільки спільними зусиллями можна змінити ситуацію, що створилася і зробити так, щоб водії були відповідальними і дисциплінованими.Представники ДАІ Миколаївщини зустрілися з директорами ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}