Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Критичні зауваження влада опрацює

Критичні зауваження влада опрацює

АКЦЕНТ

Світова спільнота визнала легітимність виборів, однак на 14 сторінках розписала й недоліки

Катерина ЦАРЬОВА для «Урядового кур’єра»

Є всі підстави стверджувати, що парламентські вибори в Україні визнані міжнародною спільнотою як такі, що відбулися, і є легітимними. Про це сказав на урядовому брифінгу міністр закордонних справ Костянтин Грищенко.

«Що стосується завершальної заяви місії спостереження ОБСЄ, Ради Європи, НАТО, Європарламенту, то це доволі обсяговий документ — майже 14 сторінок, — зазначив міністр. — У ньому, як і в інших доповідях цих інституцій, містяться позитивні та критичні оцінки перебігу виборчого процесу в Україні».

За його словами, фахівці високо оцінили створення належної законодавчої бази для проведення демократичних виборів, надання громадянам України можливості вільно обирати серед різних політичних партій, організацію підрахунку голосів безпосередньо у день виборів. «Ці ключові моменти свідчать про відсутність спотворення волевиявлення громадян», — переконаний керівник зовнішньополітичного ві?домства.

А критичні зауваження та рекомендації влада ретельно опрацює у взаємодії з відповідними інституціями для виправлення недоліків та забезпечення демократичності вже майбутніх виборів.

Окремо йшлося про створення необхідних умов для діяльності міжнародних спостерігачів. Костянтин Грищенко зазначив, що для них було спрощено процедуру в’їзду до країни, оформлено безкоштовні візи, надано логістичну та організаційну підтримку. За його словами, на виборах були присутні 3797 міжнародних спостерігачів, і ця кількість безпрецедентна порівняно з минулими виборами в Україні та країнах — членах ОБСЄ.

Говорячи ж про процес волевиявлення за кордоном, міністр резюмував: для тих українців, які перебували за межами країни у день виборів, в українських дипломатичних та консульських установах у 77 державах сформовано 116 закордонних виборчих дільниць. А правом проголосувати скористалися приблизно 20 тис. громадян України, які постійно або тимчасово перебувають за її межами.Критичні зауваження влада опрацює, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}