Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Державтоінспекція Дніпропетровщини: «Безпека – справа спільна»

Державтоінспекція Дніпропетровщини: «Безпека – справа спільна»

Днями в приміщенні відділення ДАІ Дніпропетровська відбулась зустріч представників Державтоінспекції з керівниками місцевих підприємств — перевізників.

Головною темою, яку активно обговорювали керівники Державтоінспекції з 30 представниками дніпропетровських автотранспортних підприємств, стало забезпечення безпеки пасажирів, дотримання перевізниками вимог законодавства у сфері пасажирських перевезень та особливості експлуатації пасажирського транспорту в зимовий період.

Т. в.о. начальника управління ДАІ області Олександр Реуцьков звертаючись до присутніх наголосив, — «У зв’язку з початком зимового періоду, особлива увага перевізників повинна бути звернута, насамперед, на підготовку транспорту до використання під час ускладнення погодних умов».

«З боку Державтоінспекції буде посилено контроль за діяльністю автопідприємств, які здійснюють перевезення пасажирів, а також і надалі будуть проводитися заходи, спрямовані на попередження аварійності та перевірку технічної готовності транспортних засобів до використання у зимовий період. Ваше головне завдання зробити все задля безпечного та комфортного перевезення пасажирів», — наголосив Олександр Рауцько.

Начальник сектору автомобільно-технічної інспекції Анатолій Ніколаєнко повідомив, що за 10 місяців 2014 року працівниками ДАІ обласного центру під час нагляду за безпекою дорожнього руху та профілактикою аварійності перевірено 6545 одиниць транспортних засобів, задіяних для перевезення пасажирів. « Під час нагляду за дорожнім рухом виявлено 1480 порушень Правил дорожнього руху, допущених водіями автобусів, які безпосередньо впливають на стан аварійності. З них 141 грубе порушення Правил дорожньоі, 5 — за створення аварійної ситуації, 78 — проїзд на забороняючий сигнал світлофору, 486 — порушення Правил перевезення пасажирів, 632 — порушення Правил зупинки-стоянки підчас висадки пасажирів та 32 факти позагаражного зберігання автобусів», — довів він. «Лише співробітниками сектору АТІ задокументовано 200 порушень Правил дорожнього руху, допущених водіями транспортних засобів загального користування, з яких 153 матеріали складено за незадовільний технічний стан», — додав він.

Начальник відділу ДАІ з обслуговування міста Дніпропетровська Сергій Волчков наголосив: — «Безумовно, професія водія пасажирського транспорту пов`язана з великою відповідальністю та нервовим навантаженням. Перевізникам слід бути вдвічі відповідальними, адже від їх водійської майстерності та дисциплінованості залежить безпека багатьох людей. Пасажири ввіряють свої життя водію і сподіваються на те, що безпечно дістануться до пункту призначення. Гарантувати це можливо лише неухильно дотримуючись вимог законодавства в сфері безпеки дорожнього руху та пасажирських перевезень, усвідомлюючи особисту відповідальності за своїх пасажирів», — підсумував він.

Загалом, учасники зустрічі констатували потрібність подібних зустрічей, на яких контролюючі структури та суб’єкти, що здійснюють пасажироперевезення в конструктивному діалозі можуть знаходити ефективні рішення на користь справи. Мета у сторін єдина — забезпечити безпеку під час перевезення пасажирів та попередити травмування та загибель людей в автопригодах.Державтоінспекція Дніпропетровщини: «Безпека – справа ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}