Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Громадяни дякують працівникам Державтоінспекції

Громадяни дякують працівникам Державтоінспекції

Днями, на адресу керівника Полтавського обласного управління міліції Івана Корсуна, надійшов лист-подяка від Дмитра Сидорчука, мешканця Житомирської області.

У своєму листі чоловік пише: «Із глибоким відчуттям вдячності пишу цей лист небайдужим та сумлінним працівникам ДПС ДАІ УМВС України в Полтавській області.

Так, на ділянці дороги «Київ-Полтава» сталася нестандартна ситуація в ході якої, я отримав необхідну методично-правову допомогу від інспекторів ДПС взводу з обслуговування стаціонарного посту №3 роти ДПС ДАІ УМВС Кулика Олександра та Сердюка Анатолія, які несли службу по забезпеченні безпеки дорожнього руху.

Нарешті, настав час в Україні, коли працівники ДАІ перш ніж застосувати норми Кодексу України про адміністративні правопорушення, здійснюють методично-правове роз’яснення, що спрямоване на упередження виникненню складних дорожньо-транспортних пригод. Надають необхідну фахову допомогу учасникам дорожнього руху. Такі зміни у підході до своєї роботи інспекторів ДАІ свідчить про наявність у її складі національних патріотів, що своїми діями, які йдуть від відчуття прагнення до змін на краще, воліють покращити життя в нашій країні.

Гадаю, що останні події в Україні змінили свідомість не тільки громадян України, а також й свідомість працівників органів МВС України, зокрема співробітників ДАІ.

Сподіваюся й на подальшу Вашу небайдужість до проблем із якими стикаються учасники дорожнього руху. І бажаю й надалі підтримувати такий високий рівень свідомості та самовіддачі.

«Наостанок хотів би від себе особисто зазначити, що при нагоді, буду прагнути змінити уявлення учасників дорожнього руху про вартових доріг на кращу»- зауважив Дмитро Сидорчук.Громадяни дякують працівникам Державтоінспекції, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}