Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Реєстрація дедалі спрощується

Реєстрація дедалі спрощується

Спрощення процедур реєстрації та обліку платників податку на додану вартість та єдиного податку дасть змогу полегшити умови ведення бізнесу в Україні. Про це повідомив міністр доходів і зборів Олександр Клименко після того, як відповідний законопроект — «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків» — було підтримано на засіданні Кабінету Міністрів у середу.

У розробленому фахівцями Міндоходів проекті закону зокрема передбачається відмова від практики видачі платникам цих податків свідоцтва про реєстрацію та заміна його на виписку з відповідних реєстрів. Відразу після реєстрації дані про платника податків буде оприлюднено на офіційному веб-порталі профільного міністерства.

«Законопроектом передбачено низку процедур, які дають підприємцям змогу отримати відкритий і, найголовніше, безплатний доступ до державних реєстрів. Це черговий крок у межах нашої діяльності щодо спрощення адміністрування податків і зборів, насамперед для представників малого та середнього бізнесу», — підкреслив міністр.

У законопроекті також передбачено звільнення платників податків від обов’язку повідомляти контролюючі органи про зміни у своїх даних, якщо їх внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Крім того, скоротиться строк повідомлення банками про відкриття рахунків платників податків, а також повідомлення органами Міндоходів про взяття таких рахунків на облік з трьох днів до одного.

«Я впевнений, що цей законопроект буде підтримано у парламенті, оскільки він містить абсолютно прогресивні норми, які дають змогу підприємцям заощадити час і ресурси при спілкуванні з державними органами та загалом зроблять умови ведення бізнесу в Україні простішими і легшими», — цитує слова Олександра Клименка прес-служба Міністерства доходів і зборів.Реєстрація дедалі спрощується, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}