Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Волині працівники ДАІ провели акцію: «Дітям – безпечний рух!»

На Волині працівники ДАІ провели акцію: «Дітям – безпечний рух!»

Завершення літа та початок осені традиційно підтверджує сумну статистику дорожньо-транспортних пригод за участю дітей. Тому саме в цей час працівники Волинського обласного управління ДАІ проводять профілактичні акції в межах місячника «Увага! Діти на дорозі!», який стартував 20 серпня і триватиме до 20 вересня.

«Потрібно постійно проводити інформативну роботу з дітьми. Першокласникам найкраще формувати правильну навичку практично, пройтися кілька разів звичним маршрутом до школи аби врахувати всі можливі варіанти, а от діям середнього та старшого шкільного віку добре зрозумілі причинно-наслідкові зв’язки, тому навіть періодична розмова — це вже частина навчального процесу» — розповіла інспектор сектору УДАІ Інга Коваль.

Працівники Державтоінспекції у своїй роботі роблять акцент у першу чергу на профілактичних заходах, які покликані знизити сумну статистику дорожньо-транспортних пригод. Наголос ставлять на навчанні, адже батьки повинні відігравати не останню роль у цьому. Адже щодня вони перетинають проїжджу частину разом із дітьми, не зайве звернути увагу на прості правила, бо рано чи пізно вони будуть робити це самостійно. Батьки на запитання чи проводять вони бесіди з дітьми на тему безпеки на дорозі відповідають ствердно. Кажуть, що це необхідно починати робити з раннього віку і підкріплювати знання власним прикладом. Діти теж демонструють знання правила, щоправда зізнаються, що іноді їх і порушують.

Особливу увагу правоохоронці звертали на правила для неповнолітніх велосипедистів. Осінь дає змогу продовжувати кататися на двоколісному транспорті, але варто пам’ятати, що не досягнувши 14-річного віку, виїжджати на дорожню смугу заборонено! Окрім того, нагадують інспектори потрібно пам’ятати про індивідуальні засоби захисту особливо, якщо ви вже маєте право виїжджати на дорогу: шоломи, задні габарити та фари для темної пори доби. Так ви станете помітними для водіїв автотранспорту.

Працівники ДАІ звертають увагу дорослих бути уважними не лише до власних дітей, якщо зауважили, що школяр намагається перебігати на червоне світло або ж у невстановленому місці — не будьте байдужими і зверніть увагу на дотримання правил. Окрім того, не зайвим буде перед початком навчального року провести практичні походи по маршруту до школи це дозволить виробити в дитини правильну навичку і суттєво знизить ризик ДТП.

У межах місячника «Увага діти на дорозі» вартові доріг дарували дітям інформаційні брошури та світловідбиваючі стікери. Втім, наполегливо радять батькам зробити додатковий акцент на подібних елементах в одязі та шкільному спорядженні дитини. Це особливо важливо у години сутінок, коли водій може вчасно не помітити пішохода, навіть якщо він рухається по переходу.

Місячник «Увага! Діти на дорозі!» триває. Батькам та дітям хотілося б нагадати, що підготовка до школи це не лише навчальні атрибути — це ще й комплекс знань, що гарантуватимуть безпеку школяреві, навіть якщо вас не буде поруч.На Волині працівники ДАІ провели акцію: «Дітям – безпечний ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}