Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

120-річчя від дня народження Олександра Довженка, заходів з вшанування пам’яті у зв’язку з 70-ми роковинами Корюківської трагедії, Кабінет Міністрів У

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА

від 10 квітня 2013 р. № 250 Київ

Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення заходів з відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, 120-річчя від дня народження Олександра Довженка, заходів з вшанування пам’яті у зв’язку з 70-ми роковинами Корюківської трагедії

Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України( 2456в-17 ) Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення заходів з відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, 120-річчя від дня народження Олександра Довженка, заходів з вшанування пам’яті у зв’язку з 70-ми роковинами Корюківської трагедії , що додаються.

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 10 квітня 2013 р. № 250

ПОРЯДОК ТА УМОВИ надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення заходів з відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, 120-річчя від дня народження Олександра Довженка, заходів з вшанування пам’яті у зв’язку з 70-ми роковинами Корюківської трагедії

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Чернігівської та Черкаської областей на проведення заходів з відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, 120-річчя від дня народження Олександра Довженка, заходів з вшанування пам’яті у зв’язку з 70-ми роковинами Корюківської трагедії (далі — субвенція).

2. Головним розпорядником субвенції є Мінкультури.

Розпорядники субвенції за відповідними місцевими бюджетами визначаються рішеннями про такі бюджети згідно із законодавством.

3. Субвенція спрямовується на виконання робіт з:

реконструкції парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва XIX сторіччя, прилеглої території до маєтку П. В. Енгельгардта, оновлення експозиції музею Т. Г. Шевченка у с. Будище Звенигородського району Черкаської області;

розширення площ літературно-меморіального музею О. П. Довженка, капітального ремонту та технічного переоснащення кінотеатру імені Олександра Довженка, капітального ремонту гімназії імені О. П. Довженка в смт Сосниця Чернігівської області, спорудження у м. Корюківці Чернігівської області Меморіального комплексу пам’яті жителів населених пунктів України, знищених фашистськими окупантами.

4. Не допускається спрямування субвенції на:

закупівлю товарів, робіт і послуг, які безпосередньо не пов’язані з виконанням робіт, зазначених у пункті 3 цих Порядку та умов;

 • оплату посередницьких послуг;
 • здійснення заходів, видатки на які передбачені за іншими бюджетними програмами;
 • здійснення заходів, метою яких є отримання прибутку.
 • 5. Використання субвенції здійснюється в обсязі, передбаченому в законі про Державний бюджет України на відповідний рік, з урахуванням виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих на облік в органах Казначейства.

  6. Після виготовлення проектно-кошторисної документації об’єктів, на яких передбачається виконання робіт, зазначених у пункті 3 ( 250-2013-п ) цих Порядку та умов, отримання позитивного звіту за результатами проведеної в установленому порядку експертизи Чернігівська та Черкаська облдержадміністрації подають Мінкультури копії затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації, позитивного звіту, титулу будови для погодження з Міністерством здійснення містобудівних, архітектурних та ландшафтних перетворень, виконання будівельних, шляхових і земляних робіт.

  7. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок субвенції здійснюється в установленому законом порядку.

  8. Попередня оплата товарів, робіт і послуг, що закуповуються за рахунок субвенції, проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2006 р. № 1404( 1404-2006-п ) "Питання попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" (Офіційний вісник України, 2006 р., № 41, ст. 2752).

  Остаточні розрахунки за такі товари, роботи і послуги проводяться згідно з умовами договору про їх закупівлю на підставі актів приймання-передачі поставлених товарів, виконаних робіт і наданих послуг з поданням завірених копій первинних бухгалтерських документів, які підтверджують фактичні витрати, зазначені в даних актах.

  9. Використання субвенції здійснюється відповідно до Порядку затвердження титулів будов (об’єктів), будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів або коштів підприємств державної власності ( 995-97-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 1997 р. № 995 (Офіційний вісник України, 1997 р., число 37, с. 17), і Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів ( 461-2011-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 461 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 32, ст. 1359).

  10. Казначейство перераховує субвенцію відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів( 1132-2010-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. № 1132 (Офіційний вісник України, 2010 р., № 96, ст. 3399), і Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету( z1401-11 ), затвердженого Мінфіном.

  11. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та операції, пов’язані з використанням субвенції, здійснюються в установленому законодавством порядку.

  12. Чернігівська та Черкаська облдержадміністрації подають щокварталу до 10 числа наступного місяця Мінкультури звіт про використання субвенції для інформування щокварталу до 20 числа Мінфіну.

  13. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.


   

  120-річчя від дня народження Олександра Довженка, заходів ..., автор —
  Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы