Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Запоріжжі працівники ДАІ провели «уроки» для учасників дорожнього руху

У Запоріжжі працівники ДАІ провели «уроки» для учасників дорожнього руху

Те, що діти — найбільш вразлива категорія учасників руху, мабуть нікого переконувати не треба. І безсумнівно, немає необхідності доводити, що основні положення Правил дорожнього руху неповнолітнім треба нагадувати постійно.

Упродовж навчального року працівники ДАІ навідувалися до навчальних закладів, а з настанням літніх канікул — в місця організованого відпочинку школярів. Отже нещодавно до центру дитячого відпочинку «Юний локомотивець» ПАТ «Запорізький електровозоремонтний завод» завітали вартові доріг. Цей заклад один з не багатьох збережених подібних установ в передмісті Запоріжжя на Великому Лузі.

На початку зустрічі артисти лялькового театру «Люди і ляльки» показали дітям виставу, сюжетом якого стали пригоди неслухняного хлопчика, який не бажав виконувати правила поведінки на вулиці. Але всі пригоди позаду — добро перемогло, а діти в ігровій формі згадали те, що вивчали в школі.

«Це найбільш прийнятна форма розмови про важливі речі під час літніх канікул», — зазначили співробітники оздоровчого закладу.

Потім до спілкування з дітьми підключилися працівники служби профілактики Державтоінспекції — старший лейтенант міліції Олег Старовойт і лейтенант міліції Олексій Угленко. Вони провели бесіду, потім бліц-вікторину з перевірки засвоєних знань. Діти, які найбільш відзначилися в відповідях і найактивніші отримали в нагороду подарунки — сувеніри з логотипом Державтоінспекції.

«Сподіваюся, що цей захід посприяє зниженню числа нещасних випадків з дітьми» — підбив підсумок спілкуванню голова профкому підприємства Володимир Батюнін — «Ми використовуємо канікули й для профорієнтації наших дітей. Сподіваємося, що вони підуть по стопах своїх батьків — працівників ЗЕРЗ».

Важко не погодитися, але крім мам і тат є ще бабусі та дідусі. Про свого дідуся — міліціонера, старшину Ляшко Михайла Олексійовича з гордістю розповідав третьокласник Артур Ляшко.

У 2013 році дід брав його з собою на зустріч з колегами та давав можливість посидіти за кермом справжнього патрульного автомобіля, з захопленням розповідав хлопчик, демонструючи на екрані телефону свою фотографію в дідовому кашкеті. І по секрету сказав, що в нього є й пістолет «Макаров», але поки тільки іграшковий.

Цього ж дня всі діти і дорослі могли ближче познайомитися зі службовою технікою, спеціальними засобами захисту, що дало можливість більше дізнатися про роботу міліції та її підрозділу — Державтоінспекції.У Запоріжжі працівники ДАІ провели «уроки» для учасників ..., автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}