Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Дніпропетровську пройшла прес-конференція Державтоінспекції області

У Дніпропетровську пройшла прес-конференція Державтоінспекції області

Сьогодні, 15 липня в ІА «МОСТ-ДНІПРО» відбулася прес-конференція на тему «Про хід проведення операції «Рядність» на території області. Боротьба з жебрацтвом на дорогах».

У прес-конференції брали участь: начальник сектору профілактичної роботи УДАІ м. Дніпропетровська, підполковник міліції Таранов Роман та старший інспектор відділу організації роботи ДПС УДАІ ГУМВС України в області, майор міліції Дунай Олександр.

Роман Таранов заявив, що в Дніпропетровську з початку заходів інспекторами ДАІ зареєстровано 12 випадків жебрацтва на узбіччях.

«Останнім часом на території області, зокрема в великих містах, спостерігається збільшення осіб, у тому числі неповнолітніх, які вздовж проїжджої частини пропонують водіям послуги миття скла, здійснюють продаж друкованої та іншої продукції, поширюють рекламні листівки, жебракують або просять милостиню. Своїми діями вони порушують вимоги Правил дорожнього руху та створюють небезпеку собі та іншим учасникам дорожнього руху, особливе занепокоєння викликає наявність таких фактів в підлітковому середовищі», — сказав він.

Також підполковник міліції зазначив, що безпосереднє знаходження таких осіб на проїзній частині негативно впливає на стан безпеки дорожнього руху та створює умови для виникнення аварійних ситуацій, що може призвести до травмування й загибелі людей.

«Проведення цільових відпрацювань вже дало результати: 12 людей, які на перехрестях обласного центру випрошували у керманичів милостиню затримані і доставлені в районний відділи міліції для проведення профілактичної роботи та вжиття відповідних заходів реагування. Всього складено сім адміністративних протоколів за порушення ПДР пішоходами», — підкреслив він.

Олександр Дунай заявив, що в рамках проведення операції «Рядність» зафіксовано 142 факти порушень ПДР.

«У Дніпропетровську з другого липня стартувала операція «Рядність». Заходи спрямовані на створення комфортних умов на дорогах області та контроль за дотриманням водіями правил розташування транспортних засобів на проїзній частині. Мета операції — виявлення порушень правил дорожнього руху в частині вимог до розташування ТС на дорозі», — сказав Олександр Дунай.

Також він зазначив, що рух транспортних засобів по крайній лівій смузі, при вільній правій, крім випадків, коли виконується обгін, об'їзд або перестроювання перед поворотом ліворуч чи розворотом, є порушенням Правил дорожнього руху, за що передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 425 до 510 гривень.

Також представник ДАІ довів до присутніх, що за два місяці проведення операції «П'яний водій — злочинець» зафіксовано більше 900 порушень.

«Зазначені заходи тривають у Дніпропетровську вже другий місяць. За весь час зареєстровано більше 900 порушень. Це на 7% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Штраф за таке грубе порушення ПДР стартує від трьох тисяч гривень. Нещодавно ці заходи були посилені: водій або повинен виплатити штраф у повному розмірі, або у нього в обов'язковому порядку конфіскують права на невизначений термін. В основному такі громадяни виїжджають на дорогу рано вранці, або вночі. Серед порушників також є й водії громадського транспорту», — зазначив він.У Дніпропетровську пройшла прес-конференція Державтоінспекції ..., автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы