Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Внесено зміни до деяких форм звітності та інструкцій щодо їх заповнення

Внесено зміни до деяких форм звітності та інструкцій щодо їх заповнення

З метою вдосконалення звітної інформації апеляційних та місцевих судів Державною судовою адміністрацією України низкою наказів внесено зміни до деяких форм звітності та інструкцій щодо їх заповнення. Наказом від 24 квітня 2014 року № 50 внесено зміни до наказу Державної судової адміністрації України від 05.06.2006 №55, зокрема: у розділі 2 форм № 2-а і № 22-а змінено категорії адміністративних справ; форми № 2-ц і № 22-ц доповнено новими категоріями цивільних справ щодо відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок корупційного правопорушення. Наказами від 24 квітня 2014 року № 51 і № 52 вдосконалено облік справ, що розглядаються в порядку кримінального судочинства:-внесено зміни до форми звітності № 1-Л "Звіт судів першої інстанції про стан розгляду справ про злочини, передбачені статтями 209, 2091, 306 КК України" та Інструкції щодо її заповнення і подання, затверджених наказом Державної судової адміністрації України від 29.04.2009 №51; -розділи 1, 2 та довідку до розділу 2 звіту за формою № 1-1 "Звіт судів першої інстанції про розгляд матеріалів кримінального провадження", затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 21.11.2012 № 158, викладено в новій редакції. Зазначені накази погоджено з Державною службою статистики України.Внесено зміни до деяких форм звітності та інструкцій ..., автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: court.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы