Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Українцям припинили видавати закордонні паспорти

Українцям припинили видавати закордонні паспорти

ЧИНОВНИЦЬКА ХАЛАТНІСТЬ. В Україні затримують видачу закордонних паспортів, повідомляє ТСН.

Нині паспорти для виїзду за кордон отримують ті, хто робив термінове замовлення - воно коштує понад 800 гривень, а це удвічі дорожче за звичайне.

Решті пояснюють, що бракує бланків. У концерні ЄДАПС, що виробляє полікарбонатну сторінку паспорта, в усьому звинувачують поліграфічний комбінат «Україна», де друкують паперові сторінки.

Мовляв, комбінат вчасно не закупив необхідних матеріалів. Керівництво поліграфкомбінату ці звинувачення відкидає і стверджує, що не порушило жодного строку, прописаного в контракті.

Наразі, причину затримки бачить в іншому - Міністерство внутрішніх справ та концерн ЄДАПС лише днями уклали необхідний контракт.

«Новий контракт, який підписаний ЄДАПС щодо постачання паспортів з Міністерством внутрішніх справ, вони підписали 9 квітня, у нас контракт підписаний раніше», - запевнив директор поліграфкомбінату «Україна» Максим Степанов.

Допоки чиновники кивають один на одного, громадянам доводиться відкладати поїздки за кордон або переплачувати за паспорти.Українцям припинили видавати закордонні паспорти, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 3.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}