Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Блондинок!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Керівник Державтоінспекції України нагадує киянам – Правила дорожнього руху обов’язкові до виконання для кожного

Керівник Державтоінспекції України нагадує киянам – Правила дорожнього руху обов’язкові до виконання для кожного

Запроваджені Державтоінспекцією практичні новації, розпочаті зі столиці, вже дали свої перші результати. Їздити вулицями Києва стало зручніше, а заторів на дорогах значно поменшало.

Начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко дякує законослухняним громадянам за дотримання Правил дорожнього руху. «Приємно відмітити, що переважна більшість киян сприйняли вимоги ДАІ позитивно, й розуміють — для змін на краще потрібні спільні зусилля», — констатує керівник Державтоінспекції.

Однак, до ідеалу ще далеко, і багато в чому тут вина порушників Правил дорожнього руху. Саме їм варто пам’ятати, що створення умов для комфортного пересування транспорту залежить не тільки від організації та нагляду за дорожнім рухом відповідними службами, але й від кожного керманича авто особисто.

Деякі водії про це забувають. І продовжують, незважаючи на постійні заклики ДАІ, паркуватися з порушеннями, ігнорувати елементарні правила дорожньої безпеки, вимоги дорожніх знаків та розмітки.

Начальник Департаменту ДАІ МВС України нагадує, що за ігнорування Правил дорожнього руху на порушників очікує притягнення до адміністративної відповідальності. «Запевняю киян, що інспектори Державтоінспекції завжди готові надати допомогу тим, хто її потребує, — зазначає Анатолій Сіренко, — однак відносно порушників Правил дорожнього руху правоохоронці будуть приймати принципові рішення».Керівник Державтоінспекції України нагадує киянам – ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}