Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

ДАІ Одещини нагадує: залізничний переїзд – об’єкт підвищеної небезпеки

ДАІ Одещини нагадує: залізничний переїзд – об’єкт підвищеної небезпеки

Саме цю просту істину, так часто забувають водії, інспектори ДАІ Одещини намагалися донести до учасників дорожнього руху під час нагляду за дорожнім рухом.

Інспектори роти ДПС ВДАІ м. Одеси поблизу облаштованого залізничного переїзду на Овідіопольській дорозі, проводили з водіями профілактичні бесіди щодо наслідків дорожньо-транспортних пригод.

- Я побачив червоний сигнал семафора, коли порівнявся з ним, — говорить водій автомобіля, — першою думкою було не зупинятися, а встигнути проїхати. «Не зупинятися, а проскочити. Біда прийде до кого угодно, тільки не в мою родину» — така думка не є одиничною серед учасників дорожнього руху.

- Не перший рік працюю черговою, — говорить чергова залізнично-дорожнього переїзду Галина, — І не раз бачила, як лихачі ігнорують сигнали семафора, шлагбаум і «проскакують» перед поїздом. Такі люди навіть не замислюються, що ризикують не тільки своїм життям, а й життям багатьох інших людей.

Залізничні переїзди, яких в області налічується 242, є найбільш складними елементами вулично-дорожньої мережі, які вимагають від водіїв особливої уваги і беззаперечного виконання Правил дорожнього руху. Проте, слід нагадати, що рух через залізничний переїзд заборонено у таких випадках:

- черговий по переїзду подає сигнал заборона руху — стоїть до водія грудьми або спиною з піднятим над головою жезлом (червоним ліхтарем чи прапорцем) або з витягнутими в сторони руками;

- шлагбаум опущений або почав опускатися;

- увімкнено заборонений сигнал світлофора чи звукову сигналізацію; — за переїздом утворився затор, що може змусити водія зупинитися на самому переїзді;

- до переїзду в межах видимості наближається потяг.

- якщо проїзд через залізничну колію заборонено, водій повинен зупинитися свій транспортний засіб перед стоп-лінією, відповідним дорожнім знаком, шлагбаумом, світлофором так, щоб бачити сигналізацію, а у випадках, коли названі засоби організації дорожнього руху відсутні — не ближче 10 метрів до найближчої рейки.

У ході відпрацювання працівники ДАІ нагадали Правила дорожнього руху, звернули увагу на безпечну поведінку на переїздах. Водії-порушники сприймають спілкування з інспекторами ДАІ серйозно, обіцяють бути уважними і не порушувати правил.

Інспектор ДПС старший прапорщик міліції Костянтин Білоус розповів, що знаходилися і такі водії, які нехтуючи безпекою дорожнього руху, грубо порушували правила проїзду залізнично-дорожніх переїздів, незважаючи на те, що неуважність та самовпевненість може коштувати життя. Вже за дві години при несені служби виявлено трьох таких водіїв. Відносно порушників складено адміністративні протоколи.ДАІ Одещини нагадує: залізничний переїзд – об’єкт підвищеної ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}