Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Житомирщині працівники ДАІ опікувалися мандрівниками з Німеччини

На Житомирщині працівники ДАІ опікувалися мандрівниками з Німеччини

На Кочерівському посту дорожньо-патрульної служби Житомирської області працівники ДАІ допомогли двом громадянам Німеччини, автомобіль яких зламався у дорозі, усунути неполадки в транспорті та продовжити мандрівку.

50-річний іноземець та його 16-річний син мандрували автомобілем з Німеччини, де проживають останні 20 років, до Китаю. Кажуть, планували дістатися до місця слідування вже за тиждень. Проте далекої дороги не витримала їх старенька автівка «Hanomag». Врешті, коли іноземці рухалися трасою Кив-Чоп, у Житомирській області машина безнадійно заглухла.

Благо, поряд виявився пост української ДАІ. Іноземці буквально на пальцях пояснили вартовим дорожнього порядку, що з ними трапилося, адже ні батько, ні син не володіють навіть російською мовою, лише трохи англійською. Відтак, інспектори ДАІ допомогли іноземним громадянам відбуксирувати автівку у безпечне місце, аби не заважала рухові інших транспортних засобів.

— Звісно, ми взялися допомогти іноземним громадянам, — розповідає старший інспектор роти ДПС УДАІ УМВС Житомирщини Володимир Ніцевич. — Найперше, своїми силами оглянули автомобіль, виявили неполадки та взялися їх усувати.

Виявилося, в старенькому автомобілі іноземних мандрівників вийшов з ладу радіатор. Тож, полагодити його мандрівникам допомогли даішники. А поки вирішувалися механічні проблеми автівки, інспектори пригощали німецьких гостей чаєм та годували обідами, адже їстівні запаси останніх за час мандрівки значно зменшилися.

Обидва іноземці не надто засмутилися через вимушену зупинку. Вони зізналися, що в Україні їм подобається, а надто задоволені ставленням до них представників української міліції.

Відтак, сьогодні громадяни Німеччини, подякувавши працівникам-рятівникам, продовжили свою подорож, сподіваючись на таку ж гостинність і в інших країнах, якими буде мандрувати до Китаю.

ДАІ Київської області)На Житомирщині працівники ДАІ опікувалися мандрівниками ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}