Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Чернігівська «Говерла» заввишки 14 метрів

Чернігівська «Говерла» заввишки 14 метрів

Любителі адреналіну міста над Десною відтепер мають місце, де гострі відчуття можна одержати цілком безпечно. Це Чернігівський міський парк культури і відпочинку, в якому урочисто відкрито атракціон «Говерла», призначений для людей з міцними нервами і стійким вестибулярним апаратом. Це своєрідні «американські гірки» вітчизняного виробництва з переплетінням швидкісних доріжок різної висоти і 300-метровою «мертвою петлею». Їх вартість обійшлася міському бюджету більш ніж у 4 млн грн. За словами директора парку Володимира Хольченкова, подібна розвага досі була лише в Донецьку та Чернівцях.

Оскільки останній новий великий атракціон в улюбленому місці відпочинку чернігівців встановлювали понад чверть століття тому, відкриття 14-метрової «Говерли» зібрало великий натовп відпочивальників. Усе відбулося урочисто: святкові повітряні кульки, перерізування червоної стрічки і навіть вистріл барвистими паперовими смужками з невеликих гармат.Чернігівська «Говерла» заввишки 14 метрів, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}