Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Відремонтований міст через Дністер з’єднав Україну з Румунією та Молдовою

Відремонтований міст через Дністер з’єднав Україну з Румунією та Молдовою

«В Україні понад 16 тис. мостів. З них майже чверть збудовано у довоєнний період (3,5 тис). Ще майже 60% побудовано у 50-70-х роках минулого століття (9,2 тис). Наразі 12% мостів (1,9 тис.) потребують реконструкції та ремонту. Тобто проблеми існують. Але сьогодні ми вирішили одну з них — забезпечення безперебійного вантажо- та пасажиропотоку через Дністер. Сьогодні відкрито після ремонту міст через Дністер в селі Атаки Чернівецької області. Він має стратегічне значення для всієї країни. Міст розташований поруч з державним кордоном і забезпечує основний автотранспортний зв'язок України з Румунією та Молдовою», — сказав Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул.

«Роботи на мосту були виконані за 3 місяці. 85% використаних матеріалів — вітчизняного виробництва», — сказав Віце-прем’єр-міністр.

Завдяки проведеним роботам вдвічі зросло нормативне навантаження на міст, який тепер зможе витримати автомобілі загальною вагою 30 тон. Також збільшено габарит проїзної частини моста, створене нове покриття, знижено шум та вібрації під час проїзду транспорту.

«З 2010 по 2013 рік було відремонтовано та реконструйовано 176 мостів. До кінця року планується завершити роботи ще на 50 спорудах. А це означає — більший автотранспортний потік, робочі місця в будівельній галузі, підвищення комфорту та безпеки руху водіїв та пішоходів», — сказав Олександр Вілкул.Відремонтований міст через Дністер з’єднав Україну ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы