Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На чиєму боці правда

На чиєму боці правда

ПОРЯДОК

В АМКУ проти того, аби луганські монополісти відключали боржників одночасно від води та електрики

Представники двох монополістів — товариств з обмеженою відповідальністю «Луганськвода» та «Луганське енергетичне об’єднання» — оголосили про готовність спільними зусиллями боротися з боржниками за їхні послуги: відключати споживачів разом від електроенергії та води. І от уже щодо майже двохсот луганчан були зібрані відомості про їхні борги. Людей, мабуть, очікувала картина, яку побачив Ходжа Насреддін біля відвідного арика селища Чорак — там був улаштований великий дерев’яний лоток із віконницею, що замикає воду. І звернувшись думками до нещасних чоракців, про себе промовив борець із вельможами: «Ставень сліз». Із серпня луганські монополісти обіцяли тутешнім «чоракцям» влаштувати саме таку штучну спрагу.

Але несподівано пролунала заява голови Луганського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету Сергія Захарова. «Вважаю неправомірними заплановані дії двох природних монополістів — «Луганськводи» та «Луганського енергетичного об’єднання» щодо спільного відключення боржників», — заявив на прес-конференції Сергій Захаров. За його словами, якщо «ЛЕО» і має можливість відключити боржника від електрики через 30 днів після повідомлення, то відключення води за несплату законодавством не передбачено. «Тому те, що вони намагалися розмахувати шашкою й оголошувати про акції зі спільного відключення боржників, — неправомірні дії», — підсумував Сергій Захаров.На чиєму боці правда, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}