Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Готуй тепломережу влітку

Готуй тепломережу влітку

СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ

Що робить влада для громади

У червні 2013 року розпорядженням Кабінету Міністрів України затверджено план заходів з підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 року. Головою міжвідомчої робочої групи з питань підготовки до забезпечення сталого проходження опалювального сезону призначено віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула.

Планується замінити 471 км теплових мереж, понад 1,5 тисячі кілометрів водопровідних і 615 кілометрів каналізаційних мереж, реконструювати 600 котелень, замінити і капітально відремонтувати понад 2 тисячі котлів. Особлива увага приділяється підготовці до опалювального сезону шкіл, садків та лікарень. До 1 вересня будуть завершені роботи в усіх навчальних закладах, а до 1 жовтня — об’єкти в Україні мають бути готовими до нового сезону.

Як повідомили «УК» в управлінні взаємодії з громадськістю Урядового контактного центру, протягом I півріччя 2013 року на урядову телефонну «гарячу лінію» надійшло 946 звернень щодо теплозабезпечення об’єктів соціальної сфери та житлового фонду.

76 скарг — на брак або недостатній рівень теплопостачання до шкіл та дитсадків, а також до навчальних корпусів та гуртожитків вишів. Майже половина з них — з Луганської та Донецької областей.

Так, після звернення на урядову телефонну «гарячу лінію» були проведені заходи по відновленню опалення у навчально-виховному комплексі Максимівської загальноосвітньої школи у селі Трудолюбівка Запорізької області та у гуртожитку димитровського професійного гірничого ліцею №116 міста Димитрова Донецької області.

Особлива увага приділятиметься тому, аби взимку було тепло у дитсадках та школах. Фото з сайту stakhanov.org.ua

Протягом січня—квітня цього року неодноразово надходили скарги на брак або незадовільну якість опалення у закладах охорони здоров’я. Заявники (переважно з Донецької, Київської та Луганської областей) зауважували, що через відсутність опалення і гарячого водопостачання у медичних закладах, в тому числі оздоровчих та лікувально-профілактичних, не функціонують санітарно-гігієнічні приміщення, хворим не надаються необхідні лікувальні процедури.

У 855 зверненнях громадяни скаржилися на ненадання та неякісне надання послуг з централізованого опалення в їхніх житлових будинках.

Лише після звернення на урядову «гарячу лінію» було вирішено питання пенсіонерки з Києва, яка скаржилась на періодичну нестачу протягом двох років централізованого опалення у її квартирі по вул. Отто Шмідта.

На урядову телефонну «гарячу лінію» та через Інтернет з 22 по 28 липня звернулися 10 314 заявників зі скаргами, заявами та пропозиціями.Готуй тепломережу влітку, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости

ЮФ Sayenko Kharenko ...
08:15, 12.05.2014

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}