Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Професіоналізм наших моряків сумнівам не підлягає

Професіоналізм наших моряків сумнівам не підлягає

Наступного року переглянуть вимоги щодо встановлення безпечного складу екіпажів кораблів, які визначено Міжнародною конвенцією з охорони людського життя на морі ще у 1974 році та Резолюцією «Принципи мінімального безпечного складу екіпажу суден». Про це йшлося на засіданні 92 сесії Комітету з безпеки на морі (КБМ) Міжнародної морської організації (ІМО), яка нещодавно відбулася у Лондоні.

В Україні до цих питань підійшли досить серйозно. Вирішено, що лише в разі повної відповідності підготовки моряків у навчально-тренажерному закладі (далі НТЗ) вимогам Манільських поправок до Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти, іншим міжнародним і національним вимогам, заклад включатимуть до дозвільного переліку. Укрморрічінспекція суворо дотримуватиметься такого підходу під час оглядів НТЗ та підготовки відповідних пропозицій Мінінфраструктури, яке також акцентуватиме на цьому при затвердженні навчальних закладів.

Цим проблемам приділили значну увагу і на нараді Укрморрічінспекції з керівниками НТЗ щодо вдосконалення системи підготовки моряків та приведення її у відповідність до конвенційних вимог.

— Саме дотримання та імплементація на національному рівні міжнародних вимог, що стосуються освіти, підготовки та дипломування моряків, дасть змогу Україні продовжити готувати високопрофесійних фахівців морської справи, — зазначив голова Державної інспекції з безпеки на морському та річковому транспорті Григорій Соболевський.Професіоналізм наших моряків сумнівам не підлягає, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 2. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}