Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щодо доповнення бюджетної класифікації позиціями, які призначені для сплати платниками щомісячних авансових внесків з податку на прибуток, Міністерств

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

 • 29.01.2013  № 2267/7/15-1317
 • Наказом Міністерства фінансів України від 17.01.2013 № 19 бюджетну класифікацію( v0011201-11 ), затверджену наказом Міністерства фінансів України від 14.01.2011 № 11 "Про бюджетну класифікацію" (із змінами), доповнено позиціями, які призначені для сплати платниками щомісячних авансових внесків з податку на прибуток.

  У зв'язку із цим Державною казначейською службою України відкриті відповідні рахунки для сплати платниками податку щомісячних авансових внесків з податку на прибуток.

  Згідно з пунктом 126.1 статті 126 Податкового кодексу України( 2755-17 ) у разі несплати платниками авансових внесків з податку на прибуток протягом визначених строків до платників податків застосовуються штрафні санкції.

  При цьому, до платників податку на прибуток, які сплатили авансові внески у січні 2013 року (до встановлення кодів для сплати авансових внесків з податку на прибуток), на інші коди бюджетної класифікації для сплати податку на прибуток штрафні санкції не застосовуються.

  Державним податковим службам в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, ЦО по роботі з ВПП терміново довести зазначений лист до відома платників податку та підпорядкованих органів ДПС з метою дотримання положень Кодексу( 2755-17 ), в тому числі щодо своєчасності сплати щомісячних авансових внесків з податку на прибуток.

  Заступник Голови

  А. П. Ігнатов

  {Текст взято з сайту ДПС України //www.sts.gov.ua/}


   

  Щодо доповнення бюджетної класифікації позиціями, які ..., автор —
  Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}