Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

«Автодідусям» скрізь прохідна дорога

«Автодідусям» скрізь прохідна дорога

Майже сотня ретро-автомобілів з Австралії, Канади, Японії та Європи зупинилися на майдані Свободи у Харкові під бурхливі оплески та радісні вигуки жителів і гостей міста. Палкі і щирі, вони відразу ж передалися й господарям раритетних авто.

— Це перший наш в Україні фініш, і така тепла зустріч — чудовий сюрприз для кожного з нас, — поділилися враженнями учасники Міжнародного ралі «Пекін — Париж» Лорен Кокін та Дженні Мауп. Мандрівники також зазначили, що Харків організував найгостиннішу зустріч з моменту старту перегонів, і розповіли, що їм вдалося здолати вже більшу частину шляху — майже 7 тисяч кілометрів. Позаду залишилися Китай, Монголія, Росія, тепер дісталися й України.

Позитивне враження справила на учасників ралі й українська митниця, яку 96 ретро-екіпажів пройшли усього за 20 хвилин. Ралійники перетинали російсько-український кордон у пункті пропуску «Гоптівка». В середньому, за їх словами, на прикордонне оформлення одного автомобіля було витрачено близько однієї хвилини. А, наприклад, проходження монгольсько-російського кордону зайняло у колони понад чотири години.

Старий кінь борозни не зіпсує. Фото прес-служби Харківської міськради«Автодідусям» скрізь прохідна дорога, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 2. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}