Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Блондинок!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Щодо ввезення з території Республіки Азербайджан тваринницької продукції та сировини, Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України

ДЕРЖАВНА ВЕТЕРИНАРНА ТА ФIТОСАНIТАРНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

 • 23.04.2012 № 15-2-23/3612
 • Кабінет Міністрів України Головним держінспекторам ветмедицини Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя Головним держінспекторам ветмедицини регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті МЗС України Міністерство економічного розвитку і торгівлі України МОЗ України Міністерство інфраструктури України МВС України Державний комітет телебачення і радіомовлення України Державна служба технічного регулювання України СБ України Адміністрація Державної прикордонної служби України Держмитслужба України Посольство Республіки Азербайджан в Україні

  Враховуючи результати аудиту системи контролю здоров'я тварин, зокрема, що стосується заходів контролю ящуру в Республіці Азербайджан, проведеного Державною службою ветеринарної медицини України, дозволяється ввезення з території Республіки Азербайджан тваринницької продукції та сировини за умови здійснення інспектування підприємств-постачальників Республіки Азербайджан представниками Державної служби ветеринарної медицини України.

  Вважати цю телеграму такою, що вносить доповнення до телеграми Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 12.09.2001 № 15-2/1649.

  Вважати таким, що втратило чинність, рішення Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 25.03.1997 № 15-2/112.

  Ввезення з цієї країни інших вантажів, підконтрольних Державній службі ветеринарної медицини, здійснювати відповідно до Ветеринарних вимог щодо імпорту в Україну об'єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду( z0768-04 ).

  Перший заступник Головного державного інспектора  ветеринарної медицини України

  В. М. Горжеєв

  WEB MD Office "НПО Поверхность", www.master-d.com.ua


   

  Щодо ввезення з території Республіки Азербайджан тваринницької ..., автор —
  Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}