Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

В електронному гербарії рослини не засушені

В електронному гербарії рослини не засушені

Днями у Сумах презентували електронний гербарій рослин, в основі якого представники флори державного заповідника «Михайлівська цілина», що на території Лебединського району. До речі, нинішнього літа виповнюється 85 років від дня його заснування.

Подібний гербарій єдиний в Україні. Його створення ініціювала група ентузіастів — екологів, серед яких Лідія Шеремет. Вона тривалий час очолювала «Михайлівську цілину», багато років поспіль вивчає і популяризує рослинний світ слобожанського краю. За її словами, такий гербарій має велике не тільки пізнавальне, а й прикладне значення.

Окрім того, що рослинним каталогом зможуть користуватися учні, студенти, викладачі, ботаніки, всі, хто цікавиться флорою Сумщини, вміщена інформація стане в неодмінній пригоді фармацевтам, медикам, парфумерам, ветеринарам тощо.

За 5 років, звідколи ентузіасти взялися за роботу, в гербарії систематизовано максимально повну інформацію майже про сотню видів лікарських та медоносних рослин. Серед них — звіробій, конюшина, деревій, материнка, волошка, подорожник… Кожній присвячена окрема довідка, в якій розповідається про анатомічну і морфологічну будову, ареал поширення, терміни цвітіння, особливості застосування тощо.В електронному гербарії рослини не засушені, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы